reklama

Zkušenosti s BikeParkem?

Ahoj, chystám se zanedlouho do Jeseníků a chci vyzkoušet tenhle bikepark: http://www.koprivna.cz/bikepark

Hlavně mne zajímá náročnost těch tratí...

Máte někdo zkušenosti, stojí to za to? Jen doufám, že za týden bude líp, jinak bude z přilby trouba :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2018
Autor: Romča79
  • Re: Zkušenosti s BikeParkem?

A jak bylo v Italii ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

minule jeden defekt za druhým - někdo po trati rozházel rýsováčky.
    nikdy víc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tezko muzes cekat nejakou udrzbu, kdyz nemaji ani na kloudnou reklamu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Posledně sjezdovka nic moc Upravena a bigbag mimo provoz. Občerstvení tragické. V létě sem tam nebyl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bikepárky? Nejsou to párky z bikerů? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…

Hledám: Kolo :)

Hledám: Kolo :)
08.10.2019
Ahoj, Jsem z Polska. Bydlím poblíž hranice a ráda cestuji po České republice (na kole nebo vlakem)... Moc se mi…

Hledám: Spolujízda na kole

07.10.2019
Zdravím všechny. Prostřednictvím těchto stránek bych rád poznal nové známé, kteří rádi jezdí na horském kole, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (15 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019