reklama

Author RONIN 2016 - 2018

Ahoj,
zvažuji si koupit kolo Author RONIN 2018. Zajímalo by mě názor majitelů, který toto kolo již mají. Jak se vám jezdí, jaká je kvalita, spolehlivost atd.
Dále by mě zajímala i nějaká průměrná rychlost jak se s tímto kolem dá jezdit na asfaltu..
Prostě zda jste s tímto kolem spokojeni a doporučíte ho nebo ne.... :-) děkuji za každou radu
Kolo kupuji hlavně na cesty do práce a víkendové výlety + 3x do roka týdenní cestování (většinou Rakousko) s taškama na nosiči.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.06.2018
Autor: ThomasB
  • Re: Author RONIN 2016 - 2018

         

    Byť mám dovolenou, tak nějak nemůžu spát...
    Ronin je naprosto perfektní kolečko. Sice ho nevlastním, ale měl jsem ho loni půjčené na víkend = dal jsem na něm něco přes 350 km, takže mohu z vlastní zkušenosti prohlásit, že ho doporučuji. Já osobně bych bral ten "základní" model na tiagře, to je skvělá sada.
    Nicméně v tomhle životě si ho už kupovat nebudu, přece jenom už se mi tak nějak nechce ohýbat se dolů do beranů, musel bych si ho přestavět na rovná řídítka, aby mi to vyhovovalo.
    Závěr: kupuj! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024