reklama

Průzkum

Zdravím vespolek, ke své bakalářské práci sháním názory od cyklistů z celé republiky. Žádám Vás tedy o vyplnění v případě, že máte chvilku času a chtěli byste přispět svými poznatky. Děkuji
Odkaz:
https://www.survio.com/survey/d/B8L2F9B1D9J9Q2M3C

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.03.2018
Autor: MTBan
  • Re: Průzkum

Klidně si podej žádost a my ji posoudíme a rozhodnem, ale ještě bys měl zdůvodnit proč ti žádost nezamítnout.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak vyplněno, ale ty otázky jsou tak všeobecně, že netuším, k čemu to vlastně je...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Taky mám ten dojem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý je ten rozptyl roku na začátku :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Žádosti jsem vyhověla a nemyslím, že bych přispěla svými poznatky.
    Otázky zdají se mi být takové nijaké, nejednoznačné ... z toho má vzniknout odborná práce?
    Jsou rozlišovány pojmy trasa a stezka?
    Kolik ujedu při jedné vyjížďce? To jako kolik jsem schopna ujet? Při jedné vyjížďce ujedu většinou 800 m.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch

Taky jsem nevěděl, co tam napsat.
      Někdy 5km, někdy 150km. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslíš výškové metry?!? :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka

No vidíš, to je ta nejednoznačnost.
        Na těch 800 m mám výškových 25 :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Quatsch

Děkuji za Vaše názory i vyplnění. Práce není zaměřena sportovně na cyklistiku, ale na podnikatelské přiležitosti v oblasti cykloturistiky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2018

tak v tom případě je už totálně mimo...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale to jste na tomhle webu asi trochu mimo. Tady najdete zejména lidi, kteří jezdí na tom kole hodně, daleko a zcela individuálně. Patrně nebudou příliš modifikováni proznačením nějaké silnice cedulkami "pro kolo" a budkami s občerstvením.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jsem včera vybíral z našeho bankomatu, je hned u brány do pívovaru, a všimnul jsem si jí.

Fskt náš pívovar tam má ceduli "Cyklisté vítáni" :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Už je tam ta cedule dlouho. Na ten dvůr se vejde těch kol spousta. Mají tam na kola držáky a v hospodě dobře vaří. Jo a čepovaný kozel v Popovicích se dá docela pít na rozdíl od flaškového.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale vloni zjara když jsme se vraceli z Prčic, tak z nás příliš nadšeni nebyli a obsluha byla z kol krapet nervózní a i když tam mimo nás už nikdo jiný nebyl. Nemohli pochopit, že chceme mít kola na očích a v dosahu. Neustálá argumentace, ale támhle jsou stojany a dávají si je tam všichni vypadala na náš odchod, ale přece jenom vidina našich peněz byla asi silnější, ale jinak za mě příště snad jen v krajní nouzi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, čím méně žlutých cedulek a bufetů po trase potkám, tím lépe (nebo lépěji?).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Názory těchto lidí právě bývají nejvíce vypovídající.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to tam máš. Jen se mi nedostávalo znaků u "jiná".

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: PepikW

Hmm,
    jak se to řekne slušně. .

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

hotovo

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arabice
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (18 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018