reklama

Škoda koloběžka

Tak Škoda už bude vyrábět i koloběžky...

http://www.hybrid.cz/autosalon-zeneva-2018...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.03.2018
Autor: single
  • Re: Škoda koloběžka

         

    Trefný komentář "Kolobrnda za půl až míč obalená dízlem. Bomba. Nevíte esi už berou objednávky ???"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2018
    Autor: miro5
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škoda koloběžka

         

    Pobavila mně tato věta:
    "Ve složeném stavu měří koloběžka pouze 41 centimetrů na výšku a 48 centimetrů na délku."
    Mají v té problematice opravdu jasno :-D Jako by to vypadlo z oka oxelu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2018
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Škoda koloběžka

           

      A ten trčící kloubek pod nášlapnou plochou vypadá taky jako pozvánka na záchranku :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Škoda koloběžka

           

      Tady jsem teda v prvém návalu emocí přehlédl zlamovací nášlapnou plochu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Škoda koloběžka

           

      Nesouhlasím, Oxelo mám (9EF) a neměnil bych. Myslím, že tady se inspirovali u jiné značny, protože všechny dospělácké koloběžky od Oxela mají blatník i na předním kole, téměř kolmá dopředu prohnutá řidítka a jiný systém skládání.
      Tedy skládání řidítek je skoro stejné, ale vzhledem k tomu, jak úzký je ten střední díl, do kterého se rukojeti zasouvají, soudím, že kritériem byly složené rozměry, možná design, ale určitě nezkoumali jízdní vlastnosti... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2018
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Škoda koloběžka

             

        Tak oxelo jsem si vzal do "huby" hlavně proto, že kromě něho a asijských "originálů" mě nic jiného nenapadlo. Ohledně těchto koloběžek jsem bohužel vždy slon v porcelánu, bo tomuto nevěřím jako podvozku pro mých 110kg. A chtěl jsem se vyádřit hlavně k tomu škoda konceptu jako k propadáku, co nikomu, ale opravdu nikomu nedoporučuju :-)
        Oxelu se veřejně omlouvám pro svou hloupost :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2018
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škoda koloběžka

         

    Těch automobilek s koloběžkou je víc https://www.youtube.com/watch?v=iidE44u8azM
    https://www.youtube.com/watch?v=vM6lZX0lVhI

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2018
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Škoda koloběžka

           

      Tady je ta ergonomie manipulace se skládací kolobkou posunuta na pěkný level. Ale ta převaha plastů nepředpokládá časté použití metrákovým chlapem :-D Asi tak 1x :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Škoda koloběžka

             

        Ta škodovácká je taky pro docenty :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2018
        Autor: miro5
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Škoda koloběžka

               

          Ani děcku bych jí nedal, aby se nezabilo zaseknutím o ten trčící kloub.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2018
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

303 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024