reklama

Středový pohon 48v

Ahoj, prosím o radu jaký pořídit středový pohon na přestavbu horského kola na 48v s torzním snímačem. Díky za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.08.2017
Autor: LeoDD
  • Re: Středový pohon 48v

         

    Našel jsem tento http://m.ebay.com/itm/172615103314 ale prý nemá volnoběžku na motoru.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2017
    Autor: LeoDD
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Středový pohon 48v

           

      Jak to, nema volnobezku? Jste jisty? Ani zadny stredovy motor bez volnobezky jsem nevidel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Středový pohon 48v

             

        Psal to někdo na fb ve skupině elektrokolo, že to měl jeho kámoš jelo to pěkně ale bez baterie jede ztěžka.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.08.2017
        Autor: LeoDD
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Středový pohon 48v

               

          Ale je to uplne jina vec:) Kolo s motorem a baterkou ma vetsi vahu, tak i jizda bez baterky je obteznej.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.08.2017
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Středový pohon 48v

                 

            i ten odpor je tam cítit

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.08.2017
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Středový pohon 48v

                   

              Pokud spravne rozumim, o ktere volnobezce se jedna - tak o volnobezce, ktera pri tocheni motoru (napriklad na plyn) umoznuje otoceni prevodniku pres ozubeny kola, ale pri tom pedali se nemusi otacet.
              Jiste tato volnobezka pri otoceni pedali toci i velky prevodnik, a pri tom i ozubene kolo v motoru taki se toci - tak jiste je vetsi odpor nez v beznem stredovem slozeni!

              Ale volnobezka tam je!

              Pokud bych ta volnobezka tam ne byla, pri zmacknuti plynu pedali bych museli otocit!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.08.2017
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Středový pohon 48v

                     

                Mám vzít 500w nebo 750w a jsou potřeba ty páčky se senzorama bez páček se dá koupit za 350 USD
                https://www.aliexpress.com/item/Tongsheng-TSDZ2...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.08.2017
                Autor: LeoDD
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Středový pohon 48v

                       

                  já jsem ty páčky na kolo nedával,řadím stím normálně,je to trochu víc hlučnější,ale dá se stím jezdit úplně normálně,pokud v lese jezdím na plný výkon,tak už mám předřazeno,pokud chci přeřadit,třeba na rovině,tak výkonu uberu,jde jen o zvyk.mám 750W,kdybych si to zas kupoval,koupil bych 1KW,jede to neskutečně

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.08.2017
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024