reklama

EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Dne 12.7.2017 se na strankách EVBIKE objevila novinka, která oznamuje rozšíření nabídky o motory s torzním čidelem, konkrétně 250W (36v) a 500w (36v).
Podle popisu by měli mít lepší projev asistence a o něco delší dojezd než starší Bafang (BBS-01).
Co jsem si však všiml, tak mi připadají podezřele podobné ne-li stejné, těm od Apache TS 250W...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.07.2017
Autor: Petrvald33
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    Snímky pohonů s torzním čidlem: Apache - EVBIKE

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2017
    Autor: Petrvald33
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

           

      Buď v klidu,nikdy nevíš co kupuješ.Já po svých velice dobrých zkušenostech s motorem 8 FUN od EVBIKE,jsem objednal totéž manželce ale od jiného prodejce a přišla mi krabice potištěná Apache ,motor samolepky Apache,jinak ale ten samý Bafang co mám já o čemž svědčí malý odlitý nápis na motoru.Takže shrnuto a podtrženo,ona Apache a já Bafang a máme oba úplně to samé :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2017
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    Tady to máš ty stejný motory ale za jiný ceny.


    http://www.ebay.com/itm/TSDZ2-36V-350W-42T...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2017
    Autor: smartsam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

         

    tak jasný že jsou stejný ale evbike má lepší cenu a delší záruku a narozdíl od indiánů maj novější verzi, umí brzdy s odpojovačem i akcelerátor což je docela fajn, já ale jedu na 1kW bafang (taky evbike) páč 250W je sic fajn ale kW je kW

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2018
    Autor: janmull
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024