reklama

EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Dne 12.7.2017 se na strankách EVBIKE objevila novinka, která oznamuje rozšíření nabídky o motory s torzním čidelem, konkrétně 250W (36v) a 500w (36v).
Podle popisu by měli mít lepší projev asistence a o něco delší dojezd než starší Bafang (BBS-01).
Co jsem si však všiml, tak mi připadají podezřele podobné ne-li stejné, těm od Apache TS 250W...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.07.2017
Autor: Petrvald33
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Snímky pohonů s torzním čidlem: Apache - EVBIKE

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Petrvald33
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Buď v klidu,nikdy nevíš co kupuješ.Já po svých velice dobrých zkušenostech s motorem 8 FUN od EVBIKE,jsem objednal totéž manželce ale od jiného prodejce a přišla mi krabice potištěná Apache ,motor samolepky Apache,jinak ale ten samý Bafang co mám já o čemž svědčí malý odlitý nápis na motoru.Takže shrnuto a podtrženo,ona Apache a já Bafang a máme oba úplně to samé :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady to máš ty stejný motory ale za jiný ceny.

http://www.ebay.com/itm/TSDZ2-36V-350W-42T...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2017
    Autor: smartsam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tak jasný že jsou stejný ale evbike má lepší cenu a delší záruku a narozdíl od indiánů maj novější verzi, umí brzdy s odpojovačem i akcelerátor což je docela fajn, já ale jedu na 1kW bafang (taky evbike) páč 250W je sic fajn ale kW je kW

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2018
    Autor: janmull
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

včera
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

131 cyklistů (8 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018