reklama

Lze dát přívěsný vozík na FULL

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu. Vybírám nové kolo ( to je na samostatnou diskusi ), a jeden z otazníků je, při rozhodování, jestli je možno na celoodpružené kolo zapřáhnout dětský vozík ( Thule Lite 2, pro 2 děti ). Při dotazu u jednoho konkrétního výrobce mi řekli, že nedoporučují vozíky za žádné kolo, rám na to není testovaný. Což asi bude pravda, ale třeba s tím někdo nemá špatnou zkušenost. Jezdím s vozíkem občas, nechci kvůli tomu mít dvě kola...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2017
Autor: Brona
  • Re: Lze dát přívěsný vozík na FULL

Asi by to nejdřív chtělo aby sis ujasnil priority, jestli chceš tahat vozík pro děti nebo blbnout v terénu a skákat přes kořeny a balvany.
    Pokud si nechceš pořizovat dvě kola, tak si odpověz zda ke svému ježdění potřebuješ mít fulla a jestli jezdíš tam kde využuješ jeho vlastností.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tak já tahám vozík za full leho, jedno i dvoustopý. důležitý bude tvar patek a kolik je tam místa, třeba za svého treka jednostopou MAYA nedám, protože dochází ke střihu uchycení přehazovačky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jimi
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No pokud porovnáš dynamické zatížení od klidné jízdy s přívěsem (a s 2 dětmi to ani jinak nejde)
    a od blbnutí na kamení tak je zřejmé že to kolo zatížení od vozíku vydrží. Jen je nutné aby bylo uchycení vozíku na vidlici takové jako má být.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: cibi
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka Brno okolí 50+

Hledám: parťáka Brno okolí 50+
17.11.2019
Hledám parťáka na kolo,na běžky,na sjezdovky,do hor....

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (6 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019