reklama

přehřívání?

Ahoj,

od fy elektrosport mám předělané kolo asi 3 měsíce, které denně využívám na cestu do práce. Dnes se mi po najeti na hrbol vypla baterie a kolo se mi vždy tak po minutě vypne. Jel jsem pouze 10 minut na plný výkon. Na baterce se po zmáčknutí tlačítka zobrazí stav plného nabití (X X X X X) a poté přeblikne na (X O X O X), tj. napřeskáčku zapnté tři diody, a vypne se. Baterii jsem nechal v chladu hodinu a znova se po minutové jízdě vypla.

Mám baterii xenon f11 - 11,6Ah a středový motor 8fun 350W.

Myslíte, že se přehřívá? Po jízdě 10 minut? Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.06.2017
  • Re: přehřívání?

         

    Pokud můžeš každopádně reklamuj, tohle baterie dělat rozhodně nemá.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2017
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: přehřívání?

         

    Problem je pravdepodovne v tom, ze venku je 30-35C.
    Muj motor BBS-02 vcera se prehrel pri spotrebe 150W (stupen jedna) za jednu hodinu.

    Druha vec, barerie li-ion 11.6Ah jiste neni vhodna pro 350W spotrebu dlouhodobe (alespon pri teplote 30-35C).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přehřívání?

           

      Oblož ten cajk ledem, nebo začni šlapat :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2017
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: přehřívání?

           

      Ještě že mám magic pie, to je takový kus železa, že se to nikdy přehřát nemůže.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2017
      Autor: Jura17
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: přehřívání?

             

        Ale může a dokonce ti může shořet ten kus železa.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.06.2017
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: přehřívání?

               

          Nemůže! Je to kvalitní čínská ocel a má to i větrák! :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.06.2017
          Autor: Jura17
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: přehřívání?

                 

            To muze shořet, pokud pojedes do kopce s RJ na 15A:)) Kolo zastavi v 10% kopce, a pak pokud ne prestanes davat plyn shori motor:)

            Jen jedna věc - muze to shořet:)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.06.2017
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: přehřívání?

                   

              Jo jasne, to jo, vzdyt tam takyze muze jit 1000W do ztrat, ale pri normalnim pouzivani pochybuju ze by se to spalilo.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.06.2017
              Autor: Jura17
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: přehřívání?

         

    Tak nakonec se nic nepřehřívá. Byla špatná baterie, při vetší nerovnosti se v ní asi něco pohlo. V prodejně mi dali servisní baterku a vše OK. BTW skvělé jednání ze strany obchodu, pán počkal i po pracovní době a vše jsme vyřešili abych mohl jezdit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přehřívání?

           

      Zajimave. Spatny kontakt muze delat takovy blbosti:)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

405 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024