reklama

Galasova Cyklojízda č.215- 91. Čtvrteční Večerní - Koupací

Termín: 06.07.2017
Místo: Praha, Park Folimanka Pod Nuselským Mostem

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.215 s názvem "91. Čtvrteční Večerní Koupací" která se koná dne 06.07.2017(Thursday)
Sraz v 18:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 18:15 hodin
Trasa: Park Folimanka , Výtoň, Veslařský ostrov - přívoz, Lihovar - přívoz, Chuchle, Lahovická…

Datum: 10.06.2017
  • Re: Galasova Cyklojízda č.215- 91. Čtvrteční Večerní - Koupací

Kdo se přidá

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Galasova Cyklojízda č.215- 91. Čtvrteční Večerní - Koupací

Těším se na koupání a loco občerstvení i přívozy

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole přes republiku

včera
Ahoj, našel by se někdo, kdo by se mnou jel napříč Českou republikou? Otázka 4 dní 390 km. Já 25 let.

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
včera
Hledám parťáka na kolo z Mladé Boleslavi a blízkého okolí. Je mi 55 let, jsem z Mladé Boleslavi. Jezdím na pohodu.

Hledám: Cykloparťačka :-) s muškami na zubech

20.03.2019
Ahoj hledám cykloparťačku libovolného věku podobného postižení cyklistikou, kterou okouzlila nejen "dřina"…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

153 cyklistů (3 přihlášení)

Dva dny za městem

Mám dva dny sám pro sebe. Vůbec neváhám, jak s nimi naložím. Je to jasné, pojedu na kole. A tentokrát úplně…
Santi | 19.03.2019

Známé i neznámé vrcholy klatovska 3 - Velký Bítov, Sv. Markéta

Psal se konec léta roku dvoutisícího osmnáctého. Konkrétně před-předposlední prázdninový den. Ne že by mě…
JohnyB | 16.03.2019

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019