reklama

Kolo pro syna 8 let

Prosím o tip na kolo pro syna 8 let. Děkuju!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.04.2017
Autor: ludka
  • Re: Kolo pro syna 8 let

Kolik jste ochotni do něj investoval? Kolik měří?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Do 5000 , 127 cm

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2017
      Autor: ludka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to opravdu moc není. Za pět tisíc bych se podíval po bazarech. Dětské kola moc jetá většinou nebývají.
        Velikost asi 24".

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2017

stejně to chce vidět to kolo naživo, jestli přes štangli dosáhne nohama na zem a nenamlátí si něco, co by mohl časem potřebovat :-D

za pětku by to v novém byla jen nějaká těžká ocelová mrcha...taky bych šel po bazaru.

někdy jdou sehnat starší kola v menších cykloobchodech, kde je berou "protiúčtem"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2017
          Autor: Bruca

Postupne jsem synkovi kupoval kola na inzerat, vzdycky ale z Liberce. Pokazdy se to vyplatilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.01.2018
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem kupoval klukovi dětské kolo Beany Blaster https://www.beany.cz/kolo-beany-blaster-24_z24/ Za 8000,- je to moc pěkné kolo a synovi se na něm jezdí dobře.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: johnyy85
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

no jo, ale nemáte ho skladem. něco s tím rychle udělejte, jsou tu zástupy koupěchtivých :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tak teď koukám, jak to jen děláš, že se ti do každého z tvých 3 příspěvků tady podaří nacpat odkaz na nějakou pofiderní firmu? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Předloni jsem koupil synovi 24" Author Matrix na Aukru za asi 850 korun. Měnil jsem spotřebák: jeden plášť, lanka, řetěz, a byly tam olámané plasové pedály, tak tam dostal pořádné kovové.
    Jo, a mělo podřený rám (proto to bylo tak levné), ale vhodně nastříhaná retroreflexní samolepka, a vypadá vůbec to nevypadá špatně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tož vypadá, nebo nevypadá?:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: plusjedna

Nojo chtěl jsem napsat, že vypadá dobře, ale pak jsem si řek, že to by bylo trochu silné tvrzení, že raději napíšu, že nevypadá špatně :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Joe-CUBE

První škrabanec vždy mrzí, aspoň je ušetřen mrzení.:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mrkni tady na článek podle čeho vybírat dětské kolo https://www.nevix.cz/jak-vybrat-detske-kolo-m48/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2018
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Kamilku, Kamilku, ty budeš tak dlouho riskovat, než si u tebe začnou lidi opravdu objednávat balíky na poštu, viď? Ale to se ti líbit nebude... :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2018
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka Brno okolí 50+

Hledám: parťáka Brno okolí 50+
17.11.2019
Hledám parťáka na kolo,na běžky,na sjezdovky,do hor....

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
15.11.2019
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

147 cyklistů (5 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019