reklama
Země: Kyrgyzstán Kyrgyzstán

Kyrgyzstán na kole

Ahoj!
Na tohle léto plánujeme 3-4 týdenní cyklotúru ve třech po Kyrgyzstánu - Biškek, pak objet Issyk Kul a zpět.

Dal by mi někdo tipy, co v Kyrgyzstánu dělat, jak je to tam s pitnou vodou, čeho se vyvarovat a tak?

Dá se tam kolo půjčit nebo je lehčí vzít si ho s sebou do letadla?
Popřípadě, nevíte, kde by se to dalo zjistit?

Díky za komentář, budu šťastný za jakoukoliv radu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.04.2017
  • Re: Kyrgyzstán na kole

Zdravím a gratuluji k smělému plánu navštívit Kyrgyzstán. Osobně jsem ho ještě nenavštívil, zprostředkovaně z vyprávění syna o toulání se v pohoří Ťan-šanu mnohokrát. Mám tuto oblast také zařazenou ve svém tuláckém portfoliu.

Doporučuji pročíst si deník Honzy Ždánského,
    http://zdanacz.blogspot.cz/
    který zajímavě popsal svoji cestu mimo jiné i po Kyrgyzstánu při cestě do Japonska v roce 2013.
    Případně se inspirovat na http://orliczek.rajce.idnes.cz/kyrgyzstan/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2017
    Autor: pavelv
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Cyklistku, lyžařkou, . .

včera
Hledám dámský doprovod (40+) na výlety na kole, lyžích,aj po Krušných i jiných horach.

Hledám: Najde se žena pro společné chvíle na kole

včera
Ahoj jmenuji se Tomáš 44 let, a rád si chci najít partnerku která má ráda kolo , a také naněm ráda jezdí.Pokud…

Hledám: Parta na kolo

17.02.2019
Ahoj, hledáme partu lidí na výlety na kole po ČR, ale i mimo ČR. Jsme dva 60let aktivní, rádi se přidáme. Olomouc…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

163 cyklistů (9 přihlášených)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018