reklama

Cyklistická sukně

Míte prosím někdo zkušenosti s nějakou takovouto cyklistickou sukní - https://www.precisshop.cz/cyklistika... ? Případně podle čeho vybírat? Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.03.2017
Autor: lenkaskar
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Podle čeho vybírat?!?
    Promiň, neber to jako rýpání, ale ty sis nikdy nekupovala žádné oblečení?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklistická sukně

           

      joo,správně nákolácki - fackou pod lavicy..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2017
      Autor: pustik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Moje zkušenost s cyklistickou sukni je veskrze pozitivní. Obvykle tam lezu oběma rukama. To je to cos chtěla slyšet?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Tak jsem se schválně mrknul na nabídku a jsem veskrze zklamán. Jedna sukně pro děti (bez rozdílu pohlaví) a všechny ostatní dámské. Pro pány zase nic.:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2017
    Autor: Papji
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Ušila jsem sukne z latku cca 50kč. Nosim sukne nejen na cyklo,take na peši,na bežky,na inline, Minuly tyden na kole nosila šaty od Lidl 250kč. Nemam problem ušit a koupit levne ceny.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2017
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Tak hlavní je, aby byla tak akorát dlouhá. Aby nechytala vo štanglu, ale aby ti netáhlo na kule.

    Teď koukám na ten odkaz... jako na vzhled moc nedám, ale tohle bych na sebe nevzal. Bych v tom vypadal jak úchyl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2017
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Cyklistická sukně

           

      Tak koukám, že link se uchytil. Asi to má něco do sebe, tenhle styl reklamy. Nezdá se to ale návštěvnost přeci jen asi roste:-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2017
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Cyklistická sukně

             

        Jenže webshop většinou neživí návštěvnost.
        Komentářový spam generuje návštěvnost, ovšem je relativně náročný na lidskou práci a na efektivnost takové "reklamy" (prodej/cena) bych moc nevsadil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2017
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklistická sukně

         

    Pro dámy naostro a zvláště vhodné na lehokolo. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2017
    Autor: Robikl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Cyklistická sukně

           

      A pokud možno sedící vzadu na lehokolovém BTB tandemu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2017
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Cyklistická sukně

             

        A proboha proč vzadu?
        Myslím, že stačí libovolné lehokolo se spodním řízením a proudění vzduchu se o zábavu postará... ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2017
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Cyklistická sukně

               

          Protože můžeš jet za takovým kolem v závěsu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2017
          Autor: petrp
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

441 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024