reklama

King meter J-LCD

měnil jsem na elektrokole vadnou řídící jednotku a musel jsem nahradit i hlavní ovládací kabel (10pin),protože byl na konci od někoho ustřižený ( kulaté konektory). Po zapojení barva na barvu je problém s LCD panelem.Má 5 vodičů , bílý zelený,
oranž.hnědý , černý. Oraž. černý napájení 41 V.
Displej svítí, baterie ukazuje vybitá, nejde rychloměr a stupně podpory i když jdou přepínat.
S návody k obsluze mě nesedí barvy vodičů všude uvádí
žluta.zelená Rx/Tx,modrá zamykací,černá GND,rudá +.
Bílá-zelená do LCD má 1.5 ohm. napětí 14,7V. Po odpojení zelené LCD zhasne.Na ŘJ jsou popisy bílá ZF, zelená IL, hnědá VDD.
Kolo jede na plyn, brzdové odpojovače OK.Zvažujikpoupi nového LCD . ŘJ je G3M20211-1592-16 36V/15A/7A.
Neumí někdo poradit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: Mirekb
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…

Hledám: Sympatického cyklistu

24.09.2021
Ahoj, hledám nezadaného a pohodového cyklistu na 50 let, pro cyklovýlety a fajn dny na kole, který má rád přírodu,…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

175 cyklistů (7 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021