reklama

King meter J-LCD

měnil jsem na elektrokole vadnou řídící jednotku a musel jsem nahradit i hlavní ovládací kabel (10pin),protože byl na konci od někoho ustřižený ( kulaté konektory). Po zapojení barva na barvu je problém s LCD panelem.Má 5 vodičů , bílý zelený,
oranž.hnědý , černý. Oraž. černý napájení 41 V.
Displej svítí, baterie ukazuje vybitá, nejde rychloměr a stupně podpory i když jdou přepínat.
S návody k obsluze mě nesedí barvy vodičů všude uvádí
žluta.zelená Rx/Tx,modrá zamykací,černá GND,rudá +.
Bílá-zelená do LCD má 1.5 ohm. napětí 14,7V. Po odpojení zelené LCD zhasne.Na ŘJ jsou popisy bílá ZF, zelená IL, hnědá VDD.
Kolo jede na plyn, brzdové odpojovače OK.Zvažujikpoupi nového LCD . ŘJ je G3M20211-1592-16 36V/15A/7A.
Neumí někdo poradit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: Mirekb
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

včera
Ahoj, hledám tu cyklistku pro vyjížďky do okolí Prahy a klidně i dál.

Hledám: Muže s kolem 44-50 let

včera
Ráda poznám nezadaného muže, pro kterého není kolo jedinou zálibou a jediným smyslem života, ale ujede víc než do…

Hledám: Parťák na cyklo kolem 60

včera
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (3 přihlášení)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021