reklama

Po rozhlednách na Praděd a zpátky

Po rozhlednách na Praděd a zpátky (7.5. - 14.5.2016)
1. Den Jablonec - Černý Důl, Turnovská boudaUjeto: 98 kmNastoupáno: 2218mRozhledny: Petřín nad Jabloncem, Křížek Dobrá Voda, Kopanina, Kozákov, Žalý
Sraz máme s Jardou na Petříně v devět. Vyrážíme směrem zpátky ke mě domů, k rozhledně na Dobré…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.05.2016
Autor: vlli2
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    Jo, tady jsou nějaké fotky z výletu:
    http://vlli.rajce.idnes.cz/2016.05.7.-14._Na...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2016
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    Žádní troškaři.
    Pěkný výlet, samá krásná místa, jeden výjezd hezčí než druhý :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

           

      Když my máme ty kopce tak rádi... :). Někde jem si přečetl básničku, ze které jsme si vzali jeden verš jako motto:"Běžím z kopca dolů a už vidím horu novů"

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2016
      Autor: vlli2
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

             

        To je pěkný :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

             

        Velice dobře tomu rozumím. Také když někam jedeme, tak zpravidla jen napříč udolími abychom jich viděli co nejvíc :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    To jsi dobrý, tří dny po dojezdu a už je blog a fotky i s komentářem. Někomu to trvá i rok. :-))
    Jak se dívám na fotky, tak svařený rám zatím drží.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    Moc hezká cesta,pěkně popsaná a hezké fotky.
    Jste borci mládenci!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2016
    Autor: jarpal
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

           

      Za ty mládence dík! :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2016
      Autor: vlli2
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    Moc hezký výlet chlapci. na většině těch rozhleden jsem byl, ale takhle v řadě za sebou je to paráda. Dobrá inspirace.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2016
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

         

    Článek se mi líbil, ale víc ten bláznivý a dobrý nápad a fotodokumentace. Skvělé! Práci muselo dát i cestu naplánovat.
    Hodila by se mi nějaká inspirace, ale toto née ... to je samý kopec :) To ty rozhledny já radši po jedné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

           

      Díky! Napadla nás jízda po malých pivovarech. I když tam jsou kopce taky -např. Luční Bouda. Hlavní nápor ale bude asi jinde :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2016
      Autor: vlli2
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Po rozhlednách na Praděd a zpátky

             

        Dobré nápady se vždycky najdou. Luční bouda je nej, takže tu při této jízdě nesmíte vynechat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024