reklama

S dětmi k Neusiedler See

Chci poprosit o radu. Chystáme se s dětmi (7 a 9 let) vyrazit v létě na týdenní dovolenou k tomuto jezeru. Je vhodné i na hvězdicové výlety z jednoho místa nebo je nutno popojíždět autem? Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.03.2016
Autor: Budulinek
  • Re: S dětmi k Neusiedler See

Dobrý den, záleží, kde budete ubytováni... Doporučuji vybrat zařízení (ať již kemp, či penzion), kde vám dají v ceně pobytu NeusiedlerSee Card, pak máte zdarma místní vlaky a velkou slevu na loď a auto nepotřebujete celou dobu... Našim dětem se to moc líbilo, už jen proto, že autem jezdí neustále, ale vlak/loď jim byly vzácné... Na kartu též byla zdarma veškerá koupaliště - a ta byla podél jezera skoro v každé vesničce... Též pro děti ideál, popojet třeba 10-20 km, na chvilku se zajít vykoupat, vyblbnout na prolézačkách apod. a zase popojet, vykoupat se... Byli jsme tam už vícekrát, celá parta, s menšími dětmi a všichni moc spokojení... Akorát mezi sedmou a devátou večer jsme se museli ukrýt do stanů, taková hejna komárů jsem nikde jinde neviděla, doslova černo před očima a nezabíralo na ně nic... Přes den ale jako by neexistovali, jen takto hodinku až dvě v podvečer...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.05.2016
    Autor: lenule
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
dnes
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…

Hledám: Partnera na kolo i sport

Hledám: Partnera na kolo i sport
dnes
Hledáte partnera na kolo nebo jiný sport? Přijďte ho poznat na cestovatelskou seznamku: 4.11.2019 v pražském Hamru…

Hledám: cyklistku, partnerku

včera
Ahoj, rád bych potkal dívku, ženu pro společné cyklovýlety nebo turistiku, lyžování, občas kulturu a při…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

254 cyklistů (9 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019