reklama

Sněžné brusle Sled Dogs

Hledám kde se dá, tak se poptám i mezi cyklisty :-)
Má někdo z vás sněžné brusle? Videa se Sled Dogs mě zaujala, ale vím, že video může bejt sestříhaný, aby prodalo cokoliv. Proto hledám lidi, kteří by měli vlastní zkušenosti.

Díky moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.01.2016
Autor: Apophys
  • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

         

    Před mnoha léty jsem měl lyžáky zn Botas (přezkáče, kožené). Jistě se zde najdou pamětníci.
    Při jednom zájezdu do Vratné Doliny jsem při lyžování, nešťastnou náhodou přišel o bezpečnostní špičku a nezbylo nic jiného, než se dostat dolů jen na botách. Až mě překvapilo, jak to krásně klouzalo. Jedinou nevýhodou bylo to, že boty měly vpředu ostrou hranu, tak že jsem několikrát přistál ksichtem ve sněhu. Nicméně tyhle boty se mi taky hodně líbí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2016
    Autor: Papji
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

           

      Tak si je kup. Tím mu uděláš největší radost.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2016
      Autor: 51326
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

             

        Dělat lidem radost, není rozhodně nic špatného, ale všeho moc škodí. Každopádně tu reklamu schoval celkem dobře, to se mu nedá upřít.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2016
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

         

    Myslíš snowblade, krátký lyže? Je s tím sranda a stojí o dost méně než ta hovadina, kterou tu propaguješ (nové od Sportenu, i s vázáním a bez slev, pod tři litry). Se snowblade můžeš používat svoje na míru vypečený papuče. A když tě to přestane bavit, nebo chceš na prudší svah, tak si vezmeš nějaké jiné lyže.

    Snowblady se mi osvědčily na sjezdovce, když jsem tam byl s klukama, kteří ještě neuměli moc lyžovat (přesnější je říct, že se učili lyžovat). Byl jsem obratnější, takže jsem se jim mohl lépe věnovat. Bylo to pohodlnější. A užil jsem si trochu srandy i na těch začátečnických plackách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

         

    Jeden tažný sáňový pes by se mi dost hodil:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

           

      S tažným psem nezhubneš!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.01.2016
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

             

        Když nebude moc poslouchat a pustíš ho z vodítka

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.01.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

               

          ...a odběhne ti s proviantem na saních...jo, to se bude hubnout:-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.01.2016
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

         

    Kamarádka má tohle:
    http://shop.vellacz.eu/index.php?main_page...

    Já používám na sněhu tohle:
    www.fischer-lyze.cz/bezecke-lyze-fischer/zavodni-bezecke-lyze-fischer/zavodni-bezecke-lyze-2015/2016/fischer-rcs-skate-plus-cold-bezecke-lyze-bruslarske-1674.html

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2016
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

           

      Kluski znám. To ale není na velký rychlosti a moc to nehraní.

      Tuhle sobotu budou Sled DOgs k vyzkoušení v areálu DOlní Morava. Kdyby se chtěl někdo ke mně přidat na cestu z Prahy, budu rád za partáky :-)
      https://www.facebook.com/sleddogscz/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2016
      Autor: Apophys
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sněžné brusle Sled Dogs

             

        To snowblade taky ne. Pamatuju jak jsem to pustil trochu víc a pak jsem jel asi 50 bokem bez toho, že bych měl pocit, že se mění rychlost. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.01.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

268 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024