reklama

Galasova Cyklojizda č .172

Termín: 21.11.2015
Místo: Praha, Park Folimanka pod Nuselským mostem

galasbaner
Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.172 s názvem "" která se koná dne 21.11.2015(Saturday)
Sraz v 10:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 10:30 hodin
Trasa: Park Folimanka , Výtoň, Veslařský ostrov - přívoz, Lihovar - přívoz, Pod Útesy, Prokopské údolí -…

Datum: 06.10.2015
  • Re: Galasova Cyklojizda č .172

Kdo si chce projet serpentýny do Radotína

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Účast 4 lidi projeli jsme částečně Podolím , Prokopským Údolím ,Řeporyjema ,Krásné serpentýny do Radotína kde bylo zakončení. Viděli jsme Pod Útesy krásně malovaný baráček.Skály ,Prokopské jezírko,pramen,Nepomucký Rybník,Cementárnu Radotín. Poseděli jsme před Prokopským Údolí v kavárně a v Cukrárně na Lužinách vydařená akce foto zde :

http://galasovycyklojizdy.rajce.idnes.cz/GC-172...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.11.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten malovaný baráček je fakt pěkný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2015
      Autor: radka

je pěknej , taky se mi líbí, ani nevím kde je.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2015
        Autor: chopper

Také jsem si říkala, že už jsem tam párkrát byla, ale na tento dům jsem ještě nenarazila. Už jsem ale identifikovala ulici, tak teď si to jen do příště pamatovat :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2015
          Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (9 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021