reklama
Město: Most

SvětDenCyk

DNE: 01.10.ROKcoROK Mezinárodní den seniorů, Mezinárodní den lékařů, Světový den cyklistiky, Světový den vegetariánství, Mezinárodní den hudby = (to je to)
Mez.Den: šedesétiletého lékaře - vegetariána s MP3 NAkole ( vztahuje se i na členy Červeného kříže a pojištěnce ZPMV )
VŠEchno NEJlepšíííííííííí i Vám PROdejcům kostitřasůůůůůůůů z CykloWor

za oranizační výbor a odbor kolečkářů
Rudoslav Pavlovič Bike

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2015
Autor: veloman
  • Re: SvětDenCyk

         

    ... říjnový SvětDenCyklistiky je pro středoEvropany pozdě. V rámci "ervehape" EU by bylo Logické = Rozumné = Racionální ALE i EKO-logické,-nomické,vyhlašení SDC na Mezinárodní den boje proti hluku a ten se vyhlašuje hned třikrát: osmého, jedenáctého a dvanáctého dubna. A TO JE Logické = Rozumné = Racionální ALE i EKO-logické,-nomické,

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2016
    Autor: veloman
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SvětDenCyk

           

      Nemáš v příbuzenstvu Petra Cibulku ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

301 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024