reklama

Motor Bosch a pastorek

Zdravím,mám motor Bosch active a pastorek 15 zubů.Pokud tam dám větší pastorek,třeba 19 zubů,posune se přípomoc z 25 km/h nahoru a nebo zůstane stejná? Pokud jde snímač ze zad.kola,tak to asi zas vypne př těch 25 km/h a nebo ne? Dík za radu,mám ho jen 3 týdny.Jarda

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.09.2015
Autor: Jardaj
  • Re: Motor Bosch a pastorek

         

    Různý počet zubů vepředu bude mít stejný efekt jako různý počet zubů vzadu, po překročení rychlosti snímač dá povel vypnout přípomoc, proto se řeší k ošálení přípomoci čip, který se vkládá do vedení mezi snímačem a motorem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2015
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Motor Bosch a pastorek

           

      Díky za info,to jsem předpokládal.Měl jsem 4 roky kolo s 800 wat.motorem a teď mně chybí ta síla a rychlost.Po záruce asi do toho čipu pújdu. Jarda

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2015
      Autor: Jardaj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Motor Bosch a pastorek

           

      Na Moravě je firma která nabízí úpravy motorů pro zvýšení rychlosti bez toho, aby se zkreslovaly údaje rychloměrů. Nejen pro Bosch.
      Je to ale samozřejmě ilegál, takže padají veškeré garance a asi to nebudou mít v budoucnu jednoduché s výrobci, při prvním maléru to podle mě nevydejchají.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2015
      Autor: e-totem
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Motor Bosch a pastorek

             

        máš bližšie informácie o tom ako sa to všetko nastavuje prípadne o tej firme,nejaký link na web ?
        Je to niečo podobné ak toto: http://www.ebiketuning.com/shop/product/52-jum... ???
        Pretože potrebujem zmeniť veľkosť kolesa a prevody,čo dokáže tento nemecký kit..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.09.2015
        Autor: Dudi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Motor Bosch a pastorek

               

          Třeba tady: http://www.kola-cirkl.cz/chip-tuning... nebo tady: http://www.pedelec-tuning.cz/cz/. Pokud to někdo má, uvítám zkušenosti.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.09.2015
          Autor: bolek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Motor Bosch a pastorek

                 

            Ahoj mám načipované dvě kola od pedelec-tuning.cz
            Já mám Boše, manželka Yamahu. Nyní si nedokážeme představit jezdit bez tuningu. Montáž nám provedli na počkání. Pokud chce někdo bližší info rád se podělím o své skušenosti.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.09.2015
            Autor: slime
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Motor Bosch a pastorek

                   

              A k čemu je dobré to načipování?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2015
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Motor Bosch a pastorek

                   

              Ahoj slime máš SPEED BOX 1 FOR YAMAHA alebo
              SPEED BOX 2 FOR YAMAHA repektíve Tvoja manželka, ukazuje to reálne údaje? odratúva prejdenú vzdialenosť? Dík za info.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2015
              Autor: feederd
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Motor Bosch a pastorek

                   

              Zatím mám kolo ještě rok v záruce a také Bosche. Po ukončení záruky uvidím. Ale stejně, jak se vyšší rychlost s přípomocí než 25 km/hod projevuje na výdrži baterie a tím dojezdu, pokud je možné to specifikovat. Asi záleží na stupni přípomoci, kopci, zařazeném převodu atd.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.09.2015
              Autor: bolek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Motor Bosch a pastorek

                     

                Bolku, podle mě se hodí to mít nastavený tak, abys pod kopcem mohl udržet rychlost těsně nad 30 a neztrácel setrvačnost pro výjezd. Víc už podle mě není nutno. Pak by to mělo spíš ušetřit, pokud samozřejmě nebudeš lítat stále na tu plnou rychlost, i po rovinkách.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 13.09.2015
                Autor: e-totem
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Motor Bosch a pastorek

                   

              Tak se poděl, kterou verzi máš 1 nebo 2?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.10.2015
              Autor: miro5
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Motor Bosch a pastorek

                 

            Narazil jsem na další možnost odstranění omezení přípomoci, ale je to dostupné pouze v němcích, aspoň jinde třeba u nás jsem to nenašel, je to bez zásahu do kabeláže a třeba by to nemělo vliv na uplatnění případné záruky
            https://www.badassebikes.com/de/a-105/...
            https://www.youtube.com/watch?v=dkZZrGCwt7E

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.10.2015
            Autor: miro5
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

266 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024