reklama

Galasova Cyklojizda č .163 - 68.čtvrteční večerní

Termín: 06.08.2015
Místo: Praha, Park Folimanka pod Nuselsjým Mostem

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.164 s názvem "68.čtvreční večerní" která se koná dne 06.08.2015(Thursday)
Sraz v 18.00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 18.15 hodin
Trasa: Park Folimanka , Výtoň, Výtoňský železniční most, Valentinská, Na Knížecí, Křížová, Ke koulce,…

Datum: 07.06.2015
  • Re: Galasova Cyklojizda č .163 - 68.čtvrteční večerní

KDO SE PŘIDÁ

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2015
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

pratele kdo se dnes prida od 18.00

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2015
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

kolik vás dnes bude v tomto horku?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2015
      Autor: martinek

Díky, bylo to bezva. Z počátku trochu horko, ale Vláďa nenasazuje nějaké velké tempo, které bych v tom vedru nezvládnul, takže to bylo v pohodě. Pak jsem se podíval do pěkných míst, kde jsem nikdy nebyl, krásné výhledy a nasvícení od zapadajícího sluníčka, občas nějaké plody na stromech po cestě, přejetí přívozem. Jen bych se příště vyhnul náplavce, kde bylo na můj vkus příliš mnoho lidí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2015
    Autor: honza2015

Účast 3 lidi projeli jsme cyklopruh ke v ulici ke Koulce smětem na Divčí Hrady , poseděli jsme občerstvení u Lučištníka . na Divčích Hradech a Děvíně jsme prohlíželi výhled na Prahu projeli Prokpské Údolí přívozem a zakončily na lodi Kristián Marko kde bylo příjemné posezení a výborné grilovaný pochoutky vydařená akce foto zde :

http://galasovycyklojizdy.rajce.idnes.cz/gc-163...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2015
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (18 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018