reklama

For Bikes 2014 otevřel svoje brány

Letošní cyklistická sezona byla symbolicky odstartována. Ve spolupráci s nástupem jarního počasí ji začal veletrh jízdních kol FOR BIKES 2014.

Datum: 28.03.2014
Autor: Redakce
  • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

         

    to by mě fakt zajímalo jaký je přínos kola 27,5" proti kolu 28" ?

    [ Zpět ]
    Datum: 29.03.2014
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

           

      Kompromis pro ty, co se nemůžou rozhodnout jestli 26 nebo 29 ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.03.2014
      Autor: macikm
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

             

        Já bych chtěl 27,7 :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.03.2014
        Autor: magic1000
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

               

          B666? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2014
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

         

    Zcela neplánovaně jsem se nakonec na For Bikes zajela podívat a musím říct, že tentokrát bylo na co se koukat. Kol i vybavení byla spousta.
    Sice jsemsi nic nekoupila, ale aspoň jsem vyzkoušela vybrané typy přileb od Catlike a už mám vybráno :o)))

    Jen mě pobavil Švec - zatímco všichni mají tendenci udělat nějaké zajímavé "výstavní ceny", ty jeho u přileb byly vyšší než má na netu :o)))
    A když jsem se přítomné slečny zeptala proč, tak chudák jen blekotala, že mi někoho sežene. O tom, co se vystavuje kolem ní neměla ani potuchy :o)))

    Jo a kdyby někdo pro nějakou jinou výstavu potřeboval parkovcí lístek, tak se ozvěte - koupila jsem ho se vstupenkou a při odjezdu ho na mě nikdo nechtěl.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

           

      Oproti lonsku tipuju ze bylo více stánků ale na stejné ploše a k tomu lidí jak opic = dojem z veletrhu na hovno! (i když pravda loni jsem byl v pátek a letos v sobotu, takže to mohlo dojem dost ovlivnit) Nicméně co mi vadilo:
      - Hodně lidí, a hlavně maminy se řvoucíma nevychovanyma parchantama, milion kočárků v uzkych ulickach, co tam vlastně takova mamina hledá? Pres množství lidí šlapajících si na nohy a funících za krky se nedalo pomalu ani fotit ani si sednout u jídelních stánků natož chodit rozumně v uličkách
      - Specialized měl stánek pouze pro ženy
      - Giant nevystavoval svůj nový model krosky na kterou jsem se konkretně chtěl podívat ani žádné doplňky (jinak nemám možnost)
      - Souběžnou výstavu Outdoor osekali a místo toho si tam vepřové hlavy dávali po rypácích a děcka hráli floorball no opravdu zajímava podívaná kvuli které jsem jel pres celou republiku (ironie)
      - Hervis ktery si tam prestehoval jednu svoji malou prodejnu s čínským smradlavým predraženým šmejdským zbožím které se v Rakousku neprodalo, wtf?
      - Kona ani Stevens tam taky svoje krosky nemeli, dale jsem se chtěl podívat na ty nové laserové blikačky taky jsem nikde nenašel, atd. mno suma sumarum fakt nic moc...

      Co se mi naopak libilo:
      - Stánek Meridy a pristup jejich lidí
      - Stánek Kalaše a přístup jejich lidí
      - Stánek Treku
      - Stánek Marin
      - Stánek Birellu kde byly závody na Tacxech se zatačecím modulem (poprve na zivo jsem viděl jak to funguje - perfektní)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2014
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

             

        K první části - já tam byla dneska hned na destáou, takže tam bylo docela volno a řvoucí děti žádné :o)))
        Mě spíš po ránu vadilo, že na mnoha stáncích "obsluha" posedávala, popíjela kávičku a snídala. To z mého pohledu nedělalo moc dobrý dojem, ale když to nevadilo majiteli stánku...

        Loni jsem nebyla a letos jsem tam šla cíleně kvůli těm přilbám catlike. Tam jsem byla nakonec úspěšná(vyzkoušela jsem si všechny 3 typy, mezi kterými jsem váhala), takže jsem byla spokojena.

        Řekla bych, že se projevila absence podzimního veletrhu v Brně. Všichni se tak soustředili sem na Prahu - díky tomu tu bylo opravdu hodně vystavovatelů.
        A je fakt, že haly byly docela dost zaplněné.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

             

        Taky jsem byl, taky v sobotu.
        Nemůžu srovnávat s předchozíma ročníkama, můžu s loňským brněnským cykloveletrhem - a řekl bych, že tady to bylo lepší. Ale pravda, lidí plno.

        Po "normálních" kolech jsem moc nekoukal, spíš po specialitkách - koloběžky, skládačky (u VeloRamy Strida a bromík), před pavilonama jsem si znova prubnul kolobky od Kostky a na testovací dráze jsem s přítelkou projel skládací tandem od Mrázka/Tandemservisu/AZUBu.

        Kdybych se rozhodl trénovat doma, padl mi do oka http://cyklotrenazery.heureka.cz/cycleops-the... - dobře vymyšleno, žádné problémy s výběrem pláštěm hluk a podobně - jen ta cena :-(

        Pak jsem si vzpomněl na Jindručíslo - s brašnama na řidítka s pouzdrem na tablet + telefon - http://macikm.rajce.idnes.cz/2014_0329_ForBikes... (http://www.thule.com/cs-cz/cz/products/luggage...

        No a na závěr celého de lahůdky z říše snů - karavany, obytňáky a všechno okolo kempingu. Od minikaravanu po obytňák s garáží pro Mini Cooper

        Já byl spokojenej :-) Jenom bych potřeboval platinovou platební kartu ... :-D

        [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2014
        Autor: macikm
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

             

        Tak v zásadě jsi byl spokojenej :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2014
        Autor: vladaza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

         

    Ideál asi bylo jít hned v pátek s ohledem na rozumné množství lidí. Jen jsem si mezi povinnostmi vyhradil málo času a na celé to měl jen 3,5h, což je šíleně málo. Chce to minimálně 5h a to i v případě, že člověk si jde jen za svým.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2014
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

           

      Tak já si šla za svým a přesto mi pátek nestačil, v sobotu jsem šla ještě jednou a to už bylo spíš prodírání davy. Ani stánkaři už nebyli tak ochotní (vlastně neměli tolik volného času na pokec jako v pátek). Mám skoro vše co jsem potřebovala a navíc plno perfektních map co dávali zadara a z toho hlavu v pejru, kam vlastně letos vyrazím :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2014
      Autor: BuLenka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

             

        Fakt je, že na mnoho věcí jsem v pátek neměl vůbec čas... stánky krajů s mapami atp. jsem musel zcela vypustit... Také jsem uvažoval, že bych se do Prahy rozjel i v sobotu, ale nakonec to dopadlo jinak. A asi ty sobotní davy by mě trošku deprimovaly. Dá se odhadnout cca kolikrát více lidí tam v sobotu bylo? Možná by se ten veletrh napříště mohl protáhnout od čtvrtka do neděle a na čtvrtek a pátek dát mírnou slevu.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2014
        Autor: Robikl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

               

          Spíš by se měla rozšířit výstavní plocha.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2014
          Autor: Mig-all
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: For Bikes 2014 otevřel svoje brány

               

          Oproti pátku ta sobota z mého pohledu byla na lidi minimálně jednou tolik. Chyběli tam nějací vystavovatelé oproti loňskému For Outdoor.

          [ Zpět ]
          Datum: 02.04.2014
          Autor: BuLenka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024