reklama

icq - poraďte ako a pokecáme

Tak som sa dostal k tomu, že mi bol do PC nainštalovaný icq avšak mám tam v adresách, či v pamäti uložený jediný kontak. Všimol som si, že v diskusii viete preberať všeličo ak niekto viete ako medzi adresy či do pamäte či ako to zazvať zaradiť nový kontakt či už podľa mena alebo podľa čísla poraďte. Moje znalosti s PC sú v tomto smere úplne minimálne a k tomu to so mnou komunikuje v angličtine, no uznajte! Teda ak viete ako, prosím úplne polopasticky v icq moje číslo 331840215. Vopred ďakujem Paľo

[ Zpět ]
Datum: 27.01.2006
Autor: diviak
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    To ICQ není ale vůbec hezký! Podle mě má svoje kouzlo to, když tu můžem mluvit a zapojovat se do debaty všichni. Nic proti soukromníkům :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      Ospravedlňujem sa, ak to vyznelo, že sa chcem separovať hosi nemám nič proti tomu ak niekto chce niečo prebrať súkromne ide mi o to, že neviem ako na icq a preto som aj touto cestou hľadal pomoc:) z PC viem akurát toľko, že v slove počítač sa píše meké í

      [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2006
      Autor: diviak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      Máš pravdu,ale jen z části,protože ICQ je super věc,když chceš "pokecat"z někým konkrétním,navíc můžeš použít i zvuk a obraz,tady je to věc "veřejná a vstupuje kdo chce

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (milda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    Musíš dát Add a pak tam zadat nick nebo číslo. Není to těžký. Icq je dobré pro rychlou komunikaci, ale tohle má fakt svoje kouzlo, že se zapojíme všichni..... Používám oboje...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      Jestli máš ICQ 5 tak je ke stažení i čeština na www.slunečnice.cz

      [ Zpět ]
      Datum: 27.01.2006
      Autor: Luky
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

             

        Tak toto ma náramne potešilo, ešte tak sa dozvedieť kde sú údaje o tom či je to icq 5 alebo iné

        [ Zpět ]
        Datum: 28.01.2006
        Autor: diviak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

             

        Tak som skúšal aj tú češtinu zo stránky www.slunecnice.cz avšak pochodil som rovnako neúspešne ako mnoho tých čo tam píšu, že to nejde. Ak niekto dáva na web návody na stiahnutie čohosi nech to robí polopasticky alebo nech tam radšwj nič nedáva. Nie každý s tým robí každý deň a tak s tým potom má problém ako ja.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.01.2006
        Autor: diviak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

               

          Musis mit stejnou verzi ICQ i cestiny k tomu - nejlepe stahnout oboji najednou:

          http://www.stahuj.cz/komunikace/instant...

          Kdyz se ICQ nainstaluje, tak se rovnou i nastartuje.
          Pred instalaci cestiny ho proto musis budto vypnout nebo po instalaci cestiny nechat restartovat pocitac.

          Jinak pro pridani noveho kontaktu mas v liste s tlacitkama nad kontaktama tlacitko s lupou a plusem - pro vyhledani.

          ICQ#: 177546838

          [ Zpět ]
          Datum: 28.01.2006
          Autor: macikm
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    Můžeš hledat podle mejlové adresy nebo podle jména nebo podle čísla ICQ, pokud ho máš. Je to jednoduché.
    Moje číslo je 276-706-694.
    Pokud chceš poradit víc, zkus to. Je nutná autorizace.
    Hezký den.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.01.2006
    Autor: Matěj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      No ale kde to Tvoje číslo zadať aby som sa s Tebou mohol spojiť, v tom , je celý fígeľ.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2006
      Autor: diviak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

             

        Ahoj Palo,
        je to celkem jednoduché:
        1. spustíš ICQ
        2. ikona "hlavní nabídka"
        3. zadáš přidat/pozvat uživatele
        4. roleta přidat/pozvat uživatele
        5. hledat dle čísla
        No a potom už mi pošleš zprávu, abych si tě autorizoval. Zkus to, rád si popovídám.
        Matěj

        [ Zpět ]
        Datum: 28.01.2006
        Autor: Matěj
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    NAKOLE se dá dobře pokecat na místním ChAT-u. Škoda, že je tak málo využívaný.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2006
    Autor: Marco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    Můžu poslat češtinu do ICQ 2003a, 2003b i 2005. Byla to docela fuška jí stáhnout.
    Já používám 2003b, nezatěžuje tolik PC a je uživatelsky příjemnější. Znám několik lidí, kteří 2005 po nějaké době odinstalovali a vrátili se k předchozí verzi.
    Na pokec na živo používám Skype.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.01.2006
    Autor: Bejbís
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      ICQ jsem používal jen kratičce. Poté jse přešel na Skype. Zde je to s češtinou úplně "samočinná" záležitost. Nejsem odborník, ale slyšel jsem , že hlavní výhodou Skype je snadný prostup firewallovými nástrahami a tudíž narozdíl od ICQ si zachatujete i v práci přes firemní připojení.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2006
      Autor: LaMi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      Hromada češtin do různých programů se dá najít i na http://www.cestiny.cz

      Jinak ICQ je hrozný SW balík, má spoustu zbytečných funkcí, které stejně tady nikdo všechny nevyužije... Na pokec používám Mirandu. Využívá konto, které se založí na ICQ serveru a vůbec je to takový mrňousek, ne takový moloch jako samotné ICQ...
      Jinak Skype je na live pokec super, má v sobě i Chat, takže se dá použít i takto...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2006
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

           

      Dobry je PSI , umi transport do vsech nejpouzivanejsich "kecacich" siti , icq, msn, jabber, yahoo, aim a co ja vim co jeste... Nezabira skoro zadny systemovy prostredky, jenom me v praci zlobi pripojeni za proxy, ale od verze 0.10 by se to melo zlepsit... Zatim tam mam 0.9.3, nebyl cas se s tim zatim zabivat.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.01.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: icq - poraďte ako a pokecáme

         

    Fajn chcem sa poďakovať češtinu mám v icq išlo to cez www.slunecnice. Musím povedať išlo to ľahko keď viete ako na to. ono nestačí len stiahnuť do Program Files ale potom na to treba kliknúť a otvoriť či inštalovať to tam nikto nepovedal takže ja a mne podobní mali problém ale našťastie som na to pričiel po tom ako ma kamoš postrčil

    [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2006
    Autor: diviak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

390 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024