reklama

cross

Hallo... Dobry den,chcel by som si kupit novy bicykel. Islo by o crossbike. Jazdim denne do prace ... cca 30 min. a cez vikend trosku narocnejsi teren. Vzhladom k tomuto rekreacnemu vyuzitiu, nepotrebujem nic drahe...max. 500 eur. Avsak v tejto oblasti som uplny laik. Prosim o radu... resp. na co by som si urcite mal pri vybere takehoto bicykla mal dat pozor. Pri surforvani som objavil tieto:
http://www.bike-discount.de/shop/k647/a80269...
http://www.fahrrad-xxl.de/marken/cube/cube-ltd...
http://www.profirad.de/univega-terreno-cross...
https://www.boc24.de/produkt/Cross-Head-Cross...

Mne osobne sa najviac pozdava (aj vyzorom) ten Cube... avsak ako vravim, je to iba odhad zaciatocnika. Kazdy iny navrh rad privitam.
Kedze zijem v Nemecku... stranky su v nemcine...ale to snad pre vas odbornikov nebude problem. Vopred dakujem za pomoc.

[ Zpět ]
Datum: 25.05.2013
Autor: kinyo
  • Re: cross

         

    No, nevím, když denně chceš jezdit hodinu a přes víkend i rekreačně a dokonce terén, tak si myslím, že kolo do 500 nebude zrovna moc vhodné, takové kolo dost brzo odjedeš a i komponenty nebudou nic moc a brzo je budeš draze měnit. Asi bys měla mít hranici alespoň 750, podle cen v Česku. V Německu budou trochu jinak ceny kol, tak možná to bude i stačit, ale moc se mi to nezdá.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split

Hledám: Cykloexpedice 2026: Polsko – Alpy – Split
26.12.2025
Na začátku června 2026 vyrážím na svou další epickou výpravu do Alp. Pokud vše půjde podle plánu, bude to již…

Hledám: Muže 44-53 let, klasické MTB na cross-country

Hledám: Muže 44-53 let, klasické MTB na cross-country
22.12.2025
Vánoční dárek: poptávám středně aktivního muže k ježdění krajinou 1-2x týdně. Kompatibilní kolo pouze MTB 26/27,5"…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

579 cyklistů (7 přihlášených)

Ålandy 2025 – část 3 – Švédsko

Rådasjön, pondělí 7.7. V závěru včerejšího dne jsme se dostali na systém cyklotras vedených pod názvem…
kotek | 25.01.2026

Ålandy 2025 – část 2 – Ålandy

Brändö, sobota 5.7. Dnes musíme učinit zásadní rozhodnutí. Jsou dvě možnosti jak se dostat na ostrov Aland,…
kotek | 18.01.2026

Ålandy 2025 – část 1 – Finsko

Souostroví Alandy je tvořeno 6500 ostrovy a ostrůvky a najdeme je v Botnickém zálivu mezi finským Turku a…
kotek | 10.01.2026