reklama

Focus Arriba 2.0

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s kolem Focus Arriba? Nejlépe konkrétně s typem 2.0?
Nebo alespoň zkušenosti obecně s tímto typem kol? Moc děkuji za odpověď.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2013
Autor: kacula
  • Re: Focus Arriba 2.0

         

    Se značkou Focus mám "zkušenost" pouze z obchodu - uhříněveský cykloservis tuhle značku prodává. A musím říct, že - i když mám většinu kol od meridy - kdybych tuhle značku znal dříve, tak bych si zřejmě vybíral u ní. Merida a focus mě berou skutečně hodně :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2013
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Focus Arriba 2.0

           

      Tohle je silnicka a tak jsem se ptala prave na tenhle typ... zkousel jste trekova kola focus nebo silnicky? dekuji

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2013
      Autor: kacula
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Focus Arriba 2.0

             

        Sedl jsem si na fitko i silničku, ale jenom sedl - na krámě, mně se ta kola moc líbí.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2013
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Focus Arriba 2.0

               

          tohle je prave to fitness.... jen obecne nemam v podsttae zadnou zkusenost se silnickama....

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2013
          Autor: kacula
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Focus Arriba 2.0

                 

            Na co je takové kolo? :-)
            Když silničku, tak s berany. Jinak je to na nic.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.04.2013
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Focus Arriba 2.0

                   

              berany jsem zkousela a nemela jsem z nich vubec dobry pocit...

              [ Zpět ]
              Datum: 24.04.2013
              Autor: kacula
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Focus Arriba 2.0

                     

                Ale posed s nimi má mnohem menší odpor vzduchu.
                Fitnes kolo s rovnými řidítky je kolo na nic. To už je lepší kros s pevnou vidlicí a kvalitními plášti. Jede to stejně rychle, ale je to pohodlnější.

                [ Zpět ]
                Datum: 24.04.2013
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Focus Arriba 2.0

                     

                Vlastním silničku i fitko od meridy. Vpodstatě se mi liší pouze převodama (silnička 50/34, fitko 52/39) a řidítky.
                Někdy mám chuť jet na tomhle, jindy na druhým. To, co tady říká malej jarda je pouze jeho názor, můj je zase ten, že pakliže se nechceš ohýbat do beranů, tak ta rovná řidítka jsou skvělá.
                Jinak počítej s tí, že to fitko má pevnou vidlici, takže se na něm dobře jezdí po hladkých asfaltech, jinak to je utrpení. Takže když bys chtěla i třeba ty polní cesty nebo silnice s nerovným povrchem, tak by to odpružené krossové kolo bylo vhodnější. Prostě každý terén má svý kolo :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 25.04.2013
                Autor: Airline
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Focus Arriba 2.0

                       

                  vetsinu casu jezdim na asfaltu, tak proto jsem si vybrala tohle kolo... po polni ceste jen minimalne... takze proste nejak se ta polnacka prejet dal, jen to nebude zadna slava a velka rychlost ?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 25.04.2013
                  Autor: kacula
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Focus Arriba 2.0

                         

                    Dá se skoro všechno. :) Když jsem jezdil na klasické silničce, většinou jsem v "terénu" (rozuměj lesní pěšiny apod., proto v uvozovkách) neměl problém projet víc, než alespoň půlka rekreačních cyklistů na horáku. :) Koneckonců podívej se na cyklokros a kola na kterých se jezdí. Jestli na něčem "zadřeš" bude to nejspíš bahno (malý až žádný vzorek na plášti a malý prostor mezi pláštěm a vidlicí, který se rád zalepuje).
                    Tím samozřejmě neříkám, že odpružená vidlice je nanic, ale pro většinu normálních cyklistů (a asi většinu krosových kol s ohledem na kvalitu použitých vidlic) je spíš věcí pohodlí, než průjezdnosti a rychlosti.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 25.04.2013
                    Autor: Marble
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Focus Arriba 2.0

                           

                      Kaculo - já jsem z Tvého výběru vysloveně nadšený, já bych neváhal - vidím Tě naprosto jasně - prvomájová vyjížďka na novým fitku :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 26.04.2013
                      Autor: Airline
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

468 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024