reklama

Brašny Vaude-máte někdo?

Líbí se mi tyto brašny http://www.bike-eshop.cz/brasny-na-nosic/brasny... a tak mě zajímá Váš názor na ně. Pokud někdo má brašny Vaude a nemusí to být zrovna ten typ z odkazu, napište prosím jak ste s nimi spokojení. Ty z odkazu mají dohromady 52 litrů což je o 12 litrů více než Ortlieby a tak bych nemusel kupovat přední brašny, takže bych vlastně ušetřil. :-)

[ Zpět ]
Datum: 19.04.2013
Autor: Juras
  • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

         

    104 piv, co s tím budeš dělat? :-)

    Našel jsem tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=ObLo1Vsaufk

    ve stručnosti, Ortlieb jen zaklapá, Vaude zamyká. Ze začátku se to zdá být výhodné, ale blbě s tím škubneš, a zůstane to dokurvené, ta dáma to shledává jako "velkou nevýhodu Vaude proti Ortliebu"

    Lze najít dost porovnání Ortlieb versus Vaude na anglických nebo německých serverech,stručně můj rychlý závěr:

    Každý si hájí to svoje a je s tím celkem spokojen. Nenašel jsem jednoznačné důvody ani pro, ani proti, až na tohle video.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

           

      No řekni, není to píča?
      Napíšu to co jsem zjistil, abych pomohl, a udavačka kroutí palečkem.
      Fakt mĕ to sere.

      Ne to, že to trn chudák dĕlá, ale to., že jí nikdo nrpošlete doprdele.
      Humus.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -18
      • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

             

        Neočekávám, že se omluvíš, protože na něco takového ty nemáš, ale můj mínus byl až ten druhý, a to jen díky tvému druhému příspěvku.

        První je print screen z radky, druhý z vrst.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

           

      Díky Jindro, mrknu na více videí a popřemýšlím.

      Ortlieby mám lehokolové http://www.azub.cz/ortlieb-lehokolove-postranni... , sou skvělé ve všech směrech ale na klasické kolo se nehodí.

      Tak přemýšlím jestli by nebylo lepší investovat do tohoto http://www.azub.cz/extrawheel-voyager-nakladni... na 20" kole, hodil bych na něj ty lehokolové brašny a byl by klid. Maji 54 litrů což mi stačí a zavírání mi taky vyhovuje. Navíc je v nich kvůli podélnému tvaru větší přehled.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2013
      Autor: Juras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

             

        Tak sem vozíček zatím zavrhl.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2013
        Autor: Juras
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

           

      S tou svoji vulgaritou bys měl jít doprdele ty sám

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2013
      Autor: zazvur
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

         

    neporadím ti s brašnama, ale já i brácha jsme si kupovali batohy na kolo Vaude v Německu - a po všech stránkách naprostá spokojenost. Vím, že je to nic moc hodnocení, ale za nás dva pro tuhle značku veliký plus za rozumnou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

         

    mam mnohem, mnohem starsi typ.
    (asi tak okolo roku 93?)
    V dane dobe velmi dobre promyslene brasny.
    (strih, umisteni, uzavirani)
    Materialove poplatne dobe.
    (cti: latka nic moc, siti poctive)
    nemohu srovnat s Ortlieby - nemam.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2013
    Autor: cibi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

         

    Tak já tyhle brašny mám v oranžové variantě, kupovala jsem si je asi 2 roky zpátky jako brašny na vozíček Extrawheel (ty originální mi muž zabavil). Kromě toho, že mi z toho otočnýho mechanismu na uchycení spodní části báglů za nosič vypadaly během jízdy šroubky a tím upadla ta packa (jediná vada) a že když jsem nedaleko Sofie jela kolem zaparkovaného auta a ten Bulhar otevřel dveře tak šikovně, že mi ty bágly na jednom místě prorazil (za to samozřejmě výrobce nemůže) na ně nedám dopustit. Vozila jsem je na tom vozíčku, jela jsem s nimi i jako s předními nebo zadními. Jsou obrovské a nepromokavé. Leze se do nich příjemně, jenom odcvakneš dvě karabinky, to samé při zavírání ... žádné složité rolování. Jsou lehké. Letos s nimi pojedu zase jako se zadními.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2013
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

           

      A co to zamykání na nosič jak psal výše Jindra že ta paní z videa to vidí jako problém? Spíš si ale myslím že je problém v té paní. :-) Myslím si že na každý systém si člověk zvykne a paní možná byla zvyklá na ortlieby a rvala to stejně až to povolilo tam kde nemělo. Jak si s tím nandáváním a sundáváním brašen spokojená?

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2013
      Autor: Juras
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

             

        Abych byla upřímná, osobně jsem nějak zatím nepřišla na chuť tady tomu uchycování (nahoře zacvaknout a dole ta packa na té otočné kolejnici) - a podle mě to mají jak Ortlieb, tak i Vaude stejné - ale teď mám objednané přední pro změnu od Ortliebu, tak pak budu moci porovnat. Pravda, já jak nandám bágly na kolo a jedu, tak se snažím během výletu je sundavat co nejméně, takže to odcvakávání (odemykání) provádím málo, ale zase - nevidím v tom žádný problém, jde to poměrně dobře.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2013
        Autor: Peggy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Brašny Vaude-máte někdo?

               

          Dík za upřímnost, na konec oželím ten větší obsah a objednal sem zase ortlieby, akorat tyto http://www.azub.cz/vodotesna-nakupni-cyklo... v černé barvě. Je to sice palba dva litry za jednu, ale budu jednu používat na dojíždění do práce a obě na nákupy, takže ocením to rychlé zavírání bez motání. No a na vandrování mě tyhle brašny donutí nebrat si zbytečnosti a tím ušetřím na váze. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2013
          Autor: Juras
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024