reklama

Mimochodem, kdo je Frankův tým

Tak a dost Jindronevímkolik.
Vy nejste psychicky v pořádku. Jste paronoidní. Myslíte si že po Vás někdo jde.A že je to mnoho nickový přízrak.Mě z toho ale laskavě vynechte. Někteří lehokolisté mě znají osobně,byla jsem sice pouze na jednom slehu,nicméně BYLA jsem tam.Vy ne,Vy jste ten přízrak.
Co chcet vědět????Jmenuji se Iva,je mi 31,jsem zdravotní sestra a vlastním napůl se svým přítelem a zde se vyskytující Ozzákem lehotříkolku,jménem Frenk,od toho je nick.
Co dál?Míry,číslo bot,počet dioptrií?????
Jak se praví v jednom filmu:"Víš co Jindro?Jdi do prdele...

[ Zpět ]
Datum: 16.10.2012
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Stojí Ti to za to?
    Vyprdni se na to!

    (skoro Haiku)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      Tohle nechápu :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2012
      Autor: Ozzák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

             

        Co na tom nechápeš?

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2012
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

               

          souvislost z čeho je to použité...

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2012
          Autor: Ozzák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                 

            Chtěl jsem naznačit to, co někteří níže popisují více slovy.

            Tedy aby se Frenkův tým vyprdla na nějaké vysvětlování a obhajování své osoby a takovéto příspěvky ignorovala. Nestojí to za rozčilování a zkažení nálady.

            Jo a taky by mě mrzelo, kdyby sem přestala chodit. Oba jste podle všeho fajn lidi a bylo by škoda kdyby jeden z týmu chyběl.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.10.2012
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Stručné, jasné a naprosto výstižné.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2012
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Jelikož se mi Jindra svým způsobem omluvil,že byla ověřena moje totožnost a shlédnuta fota,ráno téma smažu.
    A tímto také končím jakékoli působení na tomto fóru.Je mi to líto,ale je to asi jediné řešení,opravdu nemám zapotřebí se nechat prověřovat.Mějte se tu všichni krásně

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2012
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      Fakt nechápu, proč jsi Jindru neposlala to patřičných míst... To jsou přímo estébácké praktiky - dokaž, že jsi nevinný, že to jsi/nejsi ty... Nasrath!

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

             

        Poslala...viz výše:-)
        Ale asi málo...Ale abych byla upřímná,omluvu jsem přijala,ale to je všechno,rozhodně neodpouštím

        [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2012
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

               

          jj. Nepříteli odpusť, ale jméno toho hajzla nezapomeň... ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 16.10.2012
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      To snad ani nejde slušně okomentovat.
      Ustupovat takovým jedincům se nemá. Už plně začínám chápat proč v mnoha sdruženích a spolcích bývá málo slušných lidí a v jejich vedeních jsou ..., když ti slušní a pohodoví nevydrží a odchází kvůli hulvátům, demagogům, prudičům a trpícím psychickopu poruchopu obtěžující okolí.
      Zkus si to ještě rozmyslet. Ostatní přítomní by ale měli k tomu zaujmout jasný postoj.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2012
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      Prosim tě, nic nemaž. Jestliže tě Jindra veřejně z něčeho nařkl, měl by uznat svou chybu a VEŘEJNĚ se omluvit. A myslím, že nejen tobě.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2012
      Autor: Burajda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

             

        Možná to ledaskomu uniklo, ale už to tady psal, že on je chlap a chlapi se neomlouvají.
        Každý ať si o tom myslí jak sám uzná.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2012
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      Taky bych prosila, aby sis to ještě rozmyslela. I když nepíšeš často, patříš k lidem, kteří by mi tu chyběli.
      A proč by ses měla nechat jím vyštípat?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2012
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Máš asi dost smůlu, kdysi jsi tu "narazila" na újezďáka a teď zas na Jindru.

    Náš web se ti mými ústy omlouvá a tak nějak doufá, že ještě zvážíš své rozhodnutí s námi zde nesetrvat.

    Přece jenom je zde víc celkem normálních lidí , kteří si nezaslouží být v tom necháni s lidmi, kteří se zabývají plusy a mínusu víc než tématy :)

    Ps : třeba sem občas mrkni a všimni si, že někdy se třeba Jurimír a já poštěkáme nad tématem o psech aby jsme si pak ponotovali nad tématem co zrovna posloucháme.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Není důležité, jestli "Frenkův tým" registrovaný v únoru 2012, je unikátní nick, který neměl žádné předchůdce.

    Důležité je, aby byla zachována férová hra - to jest - jeden člověk, jeden hlas.

    Pokud tohle nejsme schopni zajistit, bez porušení anonymity debatujících, což nejsme, navrhováno bylo řešení, každému hlasu nechť je přiřazen nick.

    Technicky možné, realizovatelné a nikomu to nemůže ublížit, tedy kromě podvodníků.

    To je celé, prosté jak čerpadlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
    • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

           

      Po precteni teto reakce jsem si vzpomnela, jak si muj syn obcas zpiva "kolo je kolo a kolem zustane, blbec je blbec a blbcem zustane". Omlouvam se, neznam kontext, na zaklade ktereho tato diskuse vznikla, ale Tva reakce je o necem uplne jinem, nez co psala frenkuv tym.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.10.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

             

        Protože nesleduješ, co se u celý den dálo, jsi mimo obraz a tak nevíš, že reakce je odpovídající, tedy adekvátní, což bez prostudování věech souvislostí nepochopíš, a tak provedu rešerši dnešní debaty - a odkazuji tě na druhý, třetí a čtvrý odstavec výše. O tom se bavime celý den.

        Nezlobím se proto na tvoji hloupou říkanku, protože ten kdo chvíli stál, stojí opodál jak říkal velký V.I. Lenin.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

               

          Ty ho mas nejak podezrele dobre nastudovanyho. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2012
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                 

            Každou zkoušku z marxáku jsem dělal na dvakrát, teda kromě státnice - tam už jsme vbyl fakt dobrej. Kromě toho jsem prolítnul u zkoušek na vojenský katedře, a v ohrožení toho, že budu muset na dva na vojnu místo roku, jsem se naučil "příručku pro poddůstojníky" nazpaměť.


            Myslím si, že ani "ten o ktereém se tu nesmí mluvit" a je kovanej marxista, by mě těžko předhonil ve znalostech, které, v mládí načerpané k stáru nehledané se vynořují jak nafouklá zdechlina utopence.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.10.2012
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

               

          Naopak. Jelikoz jsem zenska, chapu, co zalozenim teto diskuse chtela rict frenkuv tym, ale Ty reagujes jako chlap, co ma klapky na ocich a resi si svuj "problem" nezavisle na okoli.

          Jinak diskuse, kde zacnes placat o paleckach a partickach automaticky prestavam sledovat, protoze me to dost nudi a zivot je na reseni takovychto kravin prilis kratky.

          Preji sladke neopaleckovane sny. ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2012
          Autor: lucierut
          Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                 

            Lucie, až budeš větší a dospělejší, zjistíš, že to zásadní v životě je hrát fér, nebo se alespoň o to snažit.

            Ostatní pomine, snažit se o férovost hry ovšem smysl bude mít pořád.

            I Tobě krásné sny, mě Honza pustil projekt, tak ještě chvilku budu do toho čumět.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.10.2012
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                   

              Měl by ses naučit neurážet ostatní, byť mají jiný názor než ty!

              [ Zpět ]
              Datum: 17.10.2012
              Autor: snilard
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                     

                Doprdele, tebe urazí i přání "dobré jitro"...

                ona psala "mklapky na očích" já odpovídám "dospělejší" ... kurva doprdele kurva .. tak kde to jsme?

                [ Zpět ]
                Datum: 17.10.2012
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                       

                  Ted uz v pate cenove...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.10.2012
                  Autor: lucierut
                  Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                       

                  Tohle nemá smysl. Příště se do těch vašich žabomyších válek plést nebudu.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.10.2012
                  Autor: snilard
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                         

                    Nesnaž se bejt chytrej, to bude fajn

                    [ Zpět ]
                    Datum: 17.10.2012
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
              • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                     

                Tentokrat jsem urazela Jindru prvni ja, mea culpa, ale dnes to uz asi nevylepsim ani oblibenou vetou meho otce: "Me muze urazit jen inteligent".

                [ Zpět ]
                Datum: 17.10.2012
                Autor: lucierut
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                       

                  Lucie, Tys mě neurazila, to kolega Snilard, který se zapletl dost nevhodně do debaty.

                  Pokud budeš chtí cítit urážku, ucítíš ji i v pozdravu, to jsem měl na mysli.
                  "Pozdravil, ale tos měla vidět ten jeho výraz"....

                  tudy debatu nepovedeme, nebo ano?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.10.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                   

              Uprimne doufam, ze tak velka a dospela jako Ty nebudu nikdy. :-) Samozrejme ze se snazim hrat fer za vsech okolnosti, ale nevim, proc bych z toho mela udelat zlate tele, ktere postavim na piedestal a kazdou chvili na ne budu ukazovat, vykrikovat v nesouvisejicich situacich "hledte na zlate tele" a otravovat zivot vsem v okoli, vcetne tech, kteri jen jdou okolo a nic spatneho nedelaji. Trochu mi pripominas nezastavitelne uminene spory mych deti, za dospele chovani to nepovazuji.

              Jinak mas ten citat spatne, je tam "nebe a zeme pominou, ale ma slova nikdy nepominou", ale Lenin to neni. :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 17.10.2012
              Autor: lucierut
              Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                     

                Moc Ti přeji, abys velká a dospělá niky nebyla, ale vím, že se to nestane, a budou konflikty s dospívajícími dětmi, a věřím, že malé, ale budou, a zjistíš, že najednou "se to stalo".

                "Zlaté tele" tedy modloslužebnictví, je podle mého něco jiného, než každodenní usilování o férovost hry, ale nemám klasické vzdělání.

                Přesto, a mohu se mýlit, snažit se dosáhnout férového spravedlivého přístupu není totéž, jako vzívat ono biblické "zlaté tele", zvláště, když to nic nestojí.

                Jen pár úderů do kláves, na policii neběhám, udání nesepisuji, jen píši co si myslím, a dokonce, v prostředí anonymních nicků to i podepisuji.

                Bez umíněnosti, víry ve správnost svého rozhodnutí a jednání (bez ohledu na to je-li správné nebo ne) nelze nikdy nic skutečně dosáhnout. Myslel jsem si, že tahle "buldočí" vlastnost bude cyklistům společná, ale zdá se, že jsem se mýlil, nebo cyklistika už není, to co bývala dříve.

                [ Zpět ]
                Datum: 17.10.2012
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                       

                  ý

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.10.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                       

                  O moudry, sklanim se pred Tvou vsevedoucnosti, se kterou vidis veskere detaily me minulosti, pritomnosti i budoucnosti a jejiz hlubiny nikdy nebudu schopna dosahnout. Jelikoz vidis i veskere me skryte myslenky, nebudu jimi zatezovat ostatni.

                  Jen dovol me ponizenosti upozornit, ze za modlu se da povazovat cokoli, co clovek nadradi ve svem zivote nad vse ostatni, jmenovite nad lasku k druhym lidem, napriklad to muze byt fair play, specialne vyzadovana od vsech ostatnich a pripominani jejiho prekroceni na veky vekuv. Jak znamo, toto chovani jeste nikdy nikoho neprimelo ke zmene jeho smysleni a chovani.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 17.10.2012
                  Autor: lucierut
                  Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

                         

                    Jsem potĕšen, žes konečnĕ pichopila kdo je velký guru a že bude trvat mnoho let, než opravdu prozřeš, nicménĕ Tvá slova znĕjí trochu neupřímnĕ, jakoby nĕco jako pochybnost, nĕco takového v tom cítím ::-)

                    Souhlasím s Tebou, že slušnost nikdy nepřimĕje lumpx stát se vzorňáky, přesto je dobré, na slušnost nerezignovat.

                    Ukazovat na křivdu, zastst se ubližovaných, jak nemoderní. Férovost není nic, co by mĕlo ohrožovat jakékoliv vztahy a co by snad mĕlo zatĕžovst mysl natolik, že by o človĕk nadřazoval nadcokoliv.

                    Férovost je normální, není třeba nad tím přemýšlet, stejnĕ jako nepřemýšlíš nad dýcháním. Vyžadovst férovost na vĕky vĕkův je naší povinností a přirozeností.

                    Tím se lišíme od zvířat.
                    Jsou dva modely, které nutí lidi dodržovat pravidla. Vlastní přesvĕdčení o správnosti jejich dodržování a pak strach z postihu.

                    Nejsem dokonalý, balancuji mezi tĕma extrémama. Asi jako dost ostatních. Tím chci říci, že vůbec nechápu Tvoji poslední vĕtu.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 17.10.2012
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Pro : Frenkův tým. Nebudu radit ani mentorovat, počet mých titulů ani státnic z marxismu není takový abych mohl vést z J. zasvěcené debaty. Mohu však konstatovat, že v životě jsou důležitější věci než palečky a oblíbenost v nějaké skupině. Server nakole.cz je jak je z jeho názvu patrné o cyklistice a navštěvují jej lidé podobně "postižení", některé znám osobně a některé pouze z jejich blogů či reakcí. Jistý obrázek jsem si o nich udělal, s lidmi kterým nerozumím a s těmi jejichž způsob prosazování názorů či styl komunikace mi vadí se prostě nebavím. Mám to tak v hlavě srovnané a nemám pocit, že by "srážky s blbci" významně obohacovaly můj život, na to je opravdu příliš krátký. Jestli cítíš, že Ti server nakole.cz už nic nedá tak sem nechoď, to však nedoporučuji. Témata, která jsou mimo okruh Tvého zájmu prostě skryj a hledej zde jen to co Tě zajímá. Důležitější než vysedávání od rána do večera u monitoru a vedení žabomyších válek je osobní pohoda a klid. Co mně obohacuje je setkávání s lidmi, tím myslím osobní kontakt a proto jsem raději někde venku na kole nebo pěšky. Přeji hodně najetých km na Vašem krásném stroji a snad někdy nashledanou. netopirat / Kamil

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2012
    Autor: Netopirat
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Iviku, není snad potřeba dokazovat svou totožnost. Tady nejsi ve vládní prověrce ale na webu kde si může svobodně plkat kdo chce co chce. Jak jsem ti to říkal tuhle... když tě nebaví číst pořád hádky. Tak čti témata která tě zajímají. Vždyt víš že jsem dřív četl všechno možný, a ted čtu už jenom věci které jsou zajímavé a opravdu se tam řeší věci ohledně dotazu.

    Pro Jindru raz,dva,tři: Nelíbí se mi jakým způsobem jednáš s mojí partnerkou. Sice píšeš hezký blogy a máš to opravdu čtivé, ale tady v diskuzi se ti opravdu nevede. Zkuse několikrát zapřemýšlet nad tím co jsi napsal než zmáčkneš tlačítko odeslat. A nebo víš co? Místo debatování tady věnuj svou energii a čas třeba do psaní knížek. Určitě z toho budeš mít větší potěšení než z těch dohadů tady všude kolem. Ještě jednou tě žádám (doufám že je ta žádost dostatečně slušná) Zamysli se nad svým chováním, a svými činy.

    Iviku neklesej na mysli. Odpoledne zatím pá

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mimochodem, kdo je Frankův tým

         

    Dobré ráno všem,
    jak jsem psala,vlákno uzamykám a posléze mažu.Moc všem děkuju za podporu. Neodejdu úplně,ale budu Vás sledovat...:-D
    Jak psala Lucie,nejen ...blbec je blbec a blbcem zůstane...ale i kolo je kolo a kolem zůstane...o to tady přece jde.
    Nekažme si to,a nenechejme si to zkazit.
    Újezďáku,není třeba se omlouvat,baví mě sledovat ty zapálené debaty s Jurimírem nebo některými ostatními,je z nich cítit,že se znáte,že si máte co říct a hlavně že se tady porafete ale za hodinu půjdete do hospody.
    Takže přeju spoustu krásných kilometrů a děkuju

    [ Zpět ]
    Datum: 17.10.2012
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024