reklama

Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

Nedávno se tu objevil článek redakce „Alpy začínají hodinu za Vídní", a protože jsem letos v této oblasti měla možnost strávit několik dní, dovolím si přidat pár svých osobních zážitků a zkušeností.
První, co upoutalo naši pozornost, byl Schneeberg. Ačkoli je to dvoutisícovka, blízkost majestátné…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 23.08.2012
Autor: radka
  • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

         

    Paradni vylet! Včera ja už koukala tve rajče fotky. Pred 2 roky četla jine članky o Schneeberg. Letos v podzim budu peši 2000metru nad morem :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

         

    Sněžňák je pro nás nejbližší dvoulitrovka. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

           

      Sem si to myslela :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 23.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

         

    Pěkný výlet, pěkné počtení! V Rakousku je toho povícero, třeba http://struha.rajce.idnes.cz/Solnou_komorou_na... (sice to není dvoutisícovka, ale taky pěkný :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2012
    Autor: duhac
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

         

    My sme boli na Schneebergu z inej strany, sli sme cez Weichtalklamm, ale hore na chate sme stretli aj cyklistov, takze na bicykli sa asi hore da dostat (aj ked verim, ze vyslap to musi byt narocny a sem tam sa iste aj tlaci).

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2012
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vídeňské Alpy poprvé - Hurá na Schneeberg

           

      Tak to fakt nevím, kudy se tam s kolem vydrápali.
      Po té cestě kolem vlaku je zákaz a jinudy mi to pro kolo nepřijde.
      Jen jestli jste se netrefili do toho termínu Schneeberg Trialu, to by tam kola měla být povolena.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024