reklama

Zmizení papouška

„Chlapa musíš pořád chválit. Jak něco udělá, pochválit jak je šikovný, vynálezavý a chytrý. Chválit, chválit, chválit!" prozradila Soně v dávných dobách nastupující perestrojky stará zkušená sousedka recept na spokojené manželství.
A tak jsem přes dvě desítky let soustavně hýčkán a přesvědčován o…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.08.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: Zmizení papouška

         

    Tak teď už je mi jasná tvoje včerejší poznámka
    "...Smolím další blábol do blogu, tam si můžete na mě smlsnout..."

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zmizení papouška

           

      Tentokrát ani špetka rybářské latiny, co slovo to čistá pravda :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zmizení papouška

         

    Já si na tobě nesmlsnu:-))
    Mě se to líbí, ostatně jako i jiné tvé blogy.
    Kdybych si mohla dovolit radit, řekla bych ti, piš jen blogy. Diskuse je tvoje slabší disciplína:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Zmizení papouška

           

      Presne tak to vidim i ja. Pripada mi v diskuzi takovej nekompromisni , az zatatej.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2012
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Zmizení papouška

           

      S tím jsem měl problém už na vojně, nedokážu nikdy dost dobře odhadnout oponentovu hloupost. :-)

      Ve střetu se zlomyslným člověkem selhávám, hledám argumenty a vysvětlení ale hlupák jen způsob, jak se vytahovat.

      Ale rychle se učím, dej mi dalších 20 let a budu to umět zvládat.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
      • Re: Zmizení papouška

             

        Inu, jak říkám, diskuse není tvoje parketa.
        Opět tam máš oponentovu hloupost, zlomyslého člověka, hlupáka:-))
        Zkus někdy na oponenta pohlížet jako na člověka, který má prostě jen jiný názor. Fakt se ti uleví:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2012
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +17 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Zmizení papouška

               

          Ano, přesně tak to cítím.
          Zlomyslnost,chuť se vytahovat, ponižovat oponenta v diskuzi - tak se pidle mých měřítek chovají hlupáci.

          Abych ti připomenul, právě teď Ti píšu "z té nebezpečné země" o které nic nevím a neměl bych tam vůbec jezdit.
          Ty holka jefna ušatá .

          [ Zpět ]
          Datum: 02.08.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Zmizení papouška

                 

            Holka jedna ušatá...to se mi moc líbí, tos mi vymyslel hezkou přezdívku.
            Můžeš mi tak říkat:-))

            [ Zpět ]
            Datum: 02.08.2012
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Zmizení papouška

                   

              To já ne, však víš, o dvacet let mladší ouchcapek mi. "kluku jeden ušatá" ale říkat nebude, Ty klidně jo.

              Ono to chce znát míru jak moc si ke komu můžeš dovolit. Někteří zde mají laťku pro sebe nastavenou velmi vysoko ale k druhým se chovají jako hovada. Už se k tomu nechci vracet, problém jsem jednoznačně vyhodnotil a uzavřel.

              Nepovažuji oponenty za hlupáky, vůbec nikoho za hlupáka předem nepovažuji. Předpokládám u lidí dobrou vůli, vstřícnost, upřímnost a přátelský přístup, což je často hlupáky chápáno jako slabost nebo zbabělost a tak jim rostou křídla jak po Red Bullu ( kurnik, nepovolený product placement)

              Tady se často operuje slovy či věcmi, které jsem údajně řekl, údajně tvrdil nebo si prý myslím.

              Vytváří se virtuální podoba Jindry, aniž by se někdo namáhal přečíst si co vladtně říkám. O tom co si myslím neví pak až snad na Soňu vůbec nikdo nic. Prostě Jindrs, do kterého si může každej kopnout, protože "viz virtuálně stvořená podoba" je takovej.

              Pak, když čteš blog říkáš si - to je jinej člověk?

              Ne není. Píšu stejně i do diskuze, jenže se to nenamáháte číst, ne-li o tom přemýšlet. Z kontextu se vytrhne věta nebo slovo a už se rozjíždí divadýlko pro kamarády.
              V blogu mám šanci dokončit myšlenku aniž by mě někdo nszval volem.

              Tak to je Lanno, ale nejen se mnou, slíznul zo Bob, vyludili Slimejše, sleduj, pozoruj, čti a přemýšlej.

              [ Zpět ]
              Datum: 02.08.2012
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
              • Re: Zmizení papouška

                     

                Podle těch mínusu co ti valej někomu ležíš hluboko v žaludku a nějak tě nemůžou strávit. Ona pravda někdy bolí, mám to z vlastní zkušenosti.

                [ Zpět ]
                Datum: 02.08.2012
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Zmizení papouška

                       

                  Já už si zvyknul :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.08.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: Zmizení papouška

                       

                  Jeden mínus slíznul ode mne, ale ne proto, že je Jindra (jindy spolu bez problémů pokecáme, nebo i + dám), ale až po dočtení, pro to co, ale i jak to napsal.
                  Špatný je nejen to, co popisuje, ale i to dělání ze sebe chudinky odstrkovanýho - tudle támle je jak slon v porcelánu (celej život to pro mě bylo něco nekonkrétního, s Jindrou se mi to rčení zhmotnilo :-) ). Skoro ke každému příspěvku (mimo ryze technických) přišpendlí nějakou tu perlu, z který někdy zamrazí, občas někoho urazí, nebo je jen... S tímhle pak vejde snadno do povědomí okolí i bez snahy jakékoliv kliky. Tím nerozporuju nějaké osobnější souboje, píšu jen obecně.
                  Jo a taky jsem měl tu pochybnou čest s tou jeho hrou na bago v dobách mnohem dřívějších. A i proto vím, že v naprosté většině případů tomu jde "oběť" tak trochu naproti.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.08.2012
                  Autor: ronda
                  Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Zmizení papouška

                         

                    Asi tak... holt to neustále zdůrazňování v duchu "všichni jsou blázni jen já jsem letadlo" mívá často opačný účinek...

                    [ Zpět ]
                    Datum: 02.08.2012
                    Autor: Ifča
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Zmizení papouška

                         

                    Príma,
                    partička co spolu mluví. Znáte se, osobně, tak spolu držítr.
                    Nepřekvapuje mě to, nešokuje ani nerozčiluje.
                    Jakmile ovšem nějaké přitroublo mě osloví "ty kluku ušatá" pošlu ho doprdele stejně jako milostivou, co si myslí, že jsem ssnad její brácha a že mě může říkat vole.

                    Mantinely jsou jasně vymezeny a nic nebrání rozumné diskuzi.
                    Ale jen s některými.
                    Jsem už moc velkej kluk na některý šprťouchlata.
                    Palečky připravit!
                    A hurá na to!

                    [ Zpět ]
                    Datum: 02.08.2012
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Zmizení papouška

                           

                      No tak si v tom bludu žij, asi ti to tak vyhovuje...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 02.08.2012
                      Autor: ronda
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Nejdřív malá lekce korektnosti:
                        Neoznačuj můj názor za blud, je to můj názor, ty můžeš mít jiný, ale nic ti nedává právo o mém tvrdit, že se jedná o "blud".
                        Konec lekce

                        Teď k věci.
                        Myslím si, že podstatu problému jsem nazdačil výše - tedy selektivní čtení. Nečteš všechno, jen ú)ryvky, popřípadě citáty vytrhané ze souvislostí.

                        Důkaz:
                        Ptal si se na jakých bateriích Bob jezdí. Kdybys to četl pořádně, věděl bys už nejmíň tři týdny, nejen jakou má baterii, ale i že má dva motory HS a HT. Prostě nečteš všechno a pak z toho vzniká ten virtuální dojem a protože všechno nečteš, nerozpoznáš příčinu a následek a vzniká ti z toho mlha, ve které zákonnitě inklinuješ ke své "smečce".

                        Nebudu otravovat odkazy, řeknu to takto a obecně.

                        Jednou, dvakrát - to se může jednat o omyl, nedopatření, nedorozumění. Potřetí už je to buď zlý úmysl, nebo hloupost.

                        Obojí je pro mě signálem, že s takovovým tvorem je ztráta času diskutovat.

                        Blog je srozumitelnější proto, že mám šanci dokončity myšlenku, a těžko se můžeš chytit jednotlivosti a vyklenoout z toho aféru.

                        Příklad:
                        V debatě by použité slovo "papoušek" bylo bráno jako výraz mé arogance, a pohrdání cyklisty. už bych byl "těmi co spolu mluví" masírován a cupován.

                        Když si to přečtěš v blogu, zjistíš, že vůbec nejde o projev neúcty, ale vcelku veselé označení cyklisty, které jsme snad pochytili od lehokolistů a že v tom není ani smítka pohrdání.

                        Nemůžu nikoho nutit aby četl všechno a v souvislostech, nemůžu nikoho nutit, aby více přemýšlel.

                        Můžu se ale ohradit proti osobním sprostým útokům a můžu spratka ignorovat a poslat v místa, kam dle mého patří.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 03.08.2012
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          Hele, Jindro, že ty jsi tak nějak čekal, že se na tebe kvůli tomu papouškovi vrhnem...:-))

                          [ Zpět ]
                          Datum: 03.08.2012
                          Autor: Lanna
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                          • Re: Zmizení papouška

                                 

                            Ne, nečekal, čekal jsem že pochopíte, že to nemyslím zle právě z toho blábolu.

                            Vrhli byste se (zase ne všichni ale někteří) v diskuzi. Podmiňovací způsob není na místě.

                            Vlastně už se to stalo :-)
                            To že to nemyslím zle, jsem v diskusi nedostal šanci vysvětlit.

                            Třeba se mi podaří vysvětlit i jak to chodí v tom Španělsku, když ze mě nebude někdo dělat pořád kreténa. Zatím jsem ale přikován u počítače, protože jsem si předevčírem vyhodil kotník, tak neopouštím "casitu" a fest leduju.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 03.08.2012
                            Autor: Jindra8526
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                            • Re: Zmizení papouška

                                   

                              Tak ať se ti to brzy zahojí.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 03.08.2012
                              Autor: Lanna
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                              • Re: Zmizení papouška

                                     

                                Dík,
                                další výhoda elektrokola, dá se jezdit i vyvrknutým kotníkem, to ani autem nejde :-)

                                Vidíš to mínus, tomu říkám skutečný a opravdový vztah :-)

                                [ Zpět ]
                                Datum: 03.08.2012
                                Autor: Jindra8526
                                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                • Re: Zmizení papouška

                                       

                                  S vyvrknutým kotníkem nejde jezdit autem? Ale jde... Když musíš... :-D I na kole a chodit se s tím dá... ;-)
                                  Zadařilo se mi před týdnem v pátek...

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 04.08.2012
                                  Autor: hekynen
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Zmizení papouška

                                         

                                    Ano, jde když musíš, máš recht, ale kurevsky to bolí.

                                    Já ti slyšel i vo jednom co lítal eroplánem úplně bez nohou, ale zkoušet to nebudu :-)

                                    Ten můj traktor je kára k prdu, ná strašně trvdou spojku i plyn, stačí se pár hodin pohybovat v koloně, a člověk je zralej na operaci třísel.

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 04.08.2012
                                    Autor: Jindra8526
                                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Zmizení papouška

                                       

                                  Jde a docela dobře, měl jsem asi měsíc pravý kotník zafáčovaný a na dlaze a jezdil jsem úplně v pohodě, jen ta spotřeba byla poněkud větší, prostě těžká noha na plynu a žádný cit :-)

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 06.08.2012
                                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          K lekci korektnosti - když je ti něco desetkrát vysvětlováno a ty to stejně furt opakuješ jako přeskakující gramec, tak je to prostě blud. A abysme teda tu korektnost dodrželi ad absurdum, je to tentokrát zase můj názor, ty můžeš mít jiný, ale nic (pozor změna) to nemění na tom, že to tak je ;-P

                          Selektivní čtení - tím bych nazval přečtením jen části příspěvku a překotným reagováním bez dočtení do konce. Selektivním čtením není to, že nepročítám vaše dlouhé a ryze odborné debaty. Pokud ale třeba Bob naběhne do rozjeté obecné debaty, tak není od věci, když řekne A, aby taky řekl B. A nebo abych se na podrobnost doptal.
                          A s těma cyklobuznama a papouškama - použít se dá fakt všechno, ale je taky potřeba maličko cit, kdy, kde a jak často je to vhodné. A pokud už vyrobím trapas (kdo z nás ne...), tak to aspoň nerozmazávám, nedělám ze sebe chudinku mučedníčka a nepindám furt kraviny o nechápavcích a spřáhnutejch partičkách.
                          Mimochodem, označovat druhé za partičku je nejlepší cesta jak se mimo tu domělou partičku skutečně postavit....

                          [ Zpět ]
                          Datum: 03.08.2012
                          Autor: ronda
                          Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: Zmizení papouška

                                 

                            Tudy cesta nepovede - já mám názor - ty máš názor - a zdá se že oba pevný a neměnný.

                            Nemá cenu se v tom pitvat, řečeno bylo vše z obou stran. Nehledám cestu konfliktu, proto kašleme na to, jdeme nebo spíše jedeme ( v mém případě spíše vezeme se) dál.

                            Přeji hezký den.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 03.08.2012
                            Autor: Jindra8526
                            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Zmizení papouška

             

        Nikoho z tohoto fóra osobně neznám, do debat se zapojuji spíše méně a když už, tak jen s nějakou konkrétní odpovědí nebo dotazem, takže o sobě mohu říct, že mám trochu "nezávislý pohled" a chci Ti tedy napsat, že zrovna tento Tvůj příspěvek vyznívá tak, že ostatní diskutéři jsou většinou hlupáci, na které shlížíš tak nějak shora a s despektem. Asi jsi to tak nemyslel, ale opravdu to tak vyznívá, stejně jako mnoho dalších Tvých příspěvků zde v diskusi, kde si často neodpustíš ke konkrétním informacím přidat nějaké popíchnutí. Tak potom je zákonité, že v tom množství lidí, kteří zde jsou, se to někoho dotkne, odpoví stejným tónem a už to jede...

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2012
        Autor: MarekD
        Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Zmizení papouška

               

          Čím to, že mám pocit, že tvoje "alter ego" je jen nástrojem k udílení palečků.

          Prosím o konkrétní příklad, kdy jsem někoho popichoval, jinak - víš kam máš jít...

          (už chybí jen "ruku na srdce")

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Zmizení papouška

                 

            Tak třeba přesně v tomto posledním příspěvku:-)
            Abych tedy byl konkrétní:

            "že tvoje "alter ego" je jen nástrojem k udílení palečků"

            "jinak - víš kam máš jít..."

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2012
            Autor: MarekD
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Zmizení papouška

                   

              Ne, to není popichování - konkrétně, kdy jsem někoho popichoval, link - důkaz.

              Mám pocit, že jsem se vždy bránil nevybíravým útokům - takže - usvědč mě z omylu, a zamyslím se.

              Jinak - sorry - tvůj názor pro mě není směropatný, protože jsem přesvědčen že jsi jen duplikát.

              [ Zpět ]
              Datum: 03.08.2012
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Zmizení papouška

                     

                :-) :-) :-)
                Ano, všichni jsme duplikáty (Adama a Evy)

                p.s. a nepotřebuji ti nic dokazovat, nenapsal jsem to, abych se s tebou o něco přel.

                [ Zpět ]
                Datum: 03.08.2012
                Autor: MarekD
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Zmizení papouška

                     

                Nemyslíš, že když má v profilu odkaz na svůj web a odkaz na 8 blogů v historii, že by to byl si někdo dal příliš velkou práci, aby zamaskoval svůj další profil?:-)

                [ Zpět ]
                Datum: 03.08.2012
                Autor: barakuda
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Zmizení papouška

                       

                  Máš recht, nestuduju ničí profily, polepším se.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.08.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Zmizení papouška

                       

                  Za co jsem dostal to mínus?:-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.08.2012
                  Autor: barakuda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Zmizení papouška

                         

                    Já to nebyl, ode mě máš plus.
                    Lanna mi popřala brzké uzdravení a taky chytla mínus.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 03.08.2012
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Zmizení papouška

                           

                      Všimnul jsem si jedné věci, pokud jsem opnoval já tak bušili do mně. Ja to s nimi vzdal tak buší opět do tebe. Vypadá to že hádky zde nebudou mit nikdy konce. Mohl bych napsat jak jeden dotyčný, ja tady nikoho neznám a tak mám nezávislý pohled a tak mně to připadá že zde většina dělá z komára velblouda. Když někdo vysloví názor že z hlupákem nemá cenu se bavit, hned se ten hlupak který to vztáhl na sebe najde. Ano potrefená husa vždy zakejhá. Jíní zase jen čtou to co se jim hodí a pak to překroutí jak říkaš pro své "obecenstvo". Vedle, mně napadla dáma že díky mé osobě nesnáší elektrokola, chápeš tu stupiditu? Dáma mně nezná nikdy mně neviděla přečetla si jeden příspěvěk a soudí. Jen doufá že tato dáma není povoláním soudkyně. Ona se škrábe do kopečků aby měla klid. Druzí již na to právo nemají je jen ona. Je zajímavé že za tento její blábol se do ní nikdo neobul. Napsat to ty nebo ja nebo Slimejš který asi již raději utekl když zjistil s kým má tu čest, tak nás rozcupují na kousky. Je to můj názor, nikoho v něm neurážím tak že se všichni zklidněte.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 04.08.2012
                      Autor: Bobbob
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Myslíš tenhle příspěvek
                        http://www.nakole.cz/diskuse/15184-elektrokola...
                        close ?!?

                        [ Zpět ]
                        Datum: 04.08.2012
                        Autor: radka
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          Ne tebe jsem neměl na mysli to bych si nedovolil, vím že by jsi mně uzemnila:-))
                          Jde o nějakou xanti
                          http://www.nakole.cz/diskuse/15184-elektrokola...

                          [ Zpět ]
                          Datum: 04.08.2012
                          Autor: Bobbob
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          Promiň toho close jsem si nevšimnul

                          [ Zpět ]
                          Datum: 04.08.2012
                          Autor: Bobbob
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          Mně ty odkazy nějak nefungují, skáče to úplně jinde než má.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 04.08.2012
                          Autor: Bobbob
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Hele, Xanti se do elektrokolistů opřela zostra a ty jsi také zostra odpověděl. Ale to NEBYLO ZDE, bylo to v jiné diskusi, tak to sem netahej.
                        Víš, jak to působí na mě?
                        Ty jsi sem prostě přišel se svými tasenými ostře nabitými kolty a střílíš jen tak na slepo do maliní. Však ono něco z toho maliní vyletí a pak budeš moct ukazovat prstem a křičet, vidíte je, potrefené husy, jak kdákaj!

                        [ Zpět ]
                        Datum: 04.08.2012
                        Autor: Lanna
                        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          Myslím že je úplně jedno kde to bylo, sděloval jsem to Jindrovi. Ja ti tvůj názor neberu ať je jakýkoliv tak mně prosím neber ten můj. A zde na tento přispěvek nečekám potefené husy není důvod.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 04.08.2012
                          Autor: Bobbob
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Bobe, takhle je to na všech fórech, které znám.
                        Vytvářejí se skupinky přátel i nepřátel, někteří se znají zdávna a osobně, jiní jsou noví, tudíž podezřelí, ono si to časem sedne.

                        Exotů, kteří mermomocí potřebují s někým válčit není mnoho, ale bývají aktivní a tak se zdá, že takových lidí je plný web.

                        Není, stejně jako mezi ostatníma lidma, těch neagresivních a slušných lidí ochotných kdykoliv pomoci je víc, než těch druhých. Ti druzí, díky své hlučnosti a rozpínavosti bývají ovšem lidem více na očích.

                        O porozumění, či spíše o složitosti porozumění a předání informací je můj následující blog, který se snad záhy objeví.

                        Snad mě bezmotoráči i motoráči prominou, že tam nební žádný bicykl.

                        Četl jsem ten výron onoho děvčete, kteréému si údajně zhnusil elektrokola. Co k tomu dodat - táta by řekl: "vůl zůstane volem"

                        [ Zpět ]
                        Datum: 04.08.2012
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Zmizení papouška

                         

                    Tím se netrap, to naskakuje stabilně když napíšeš nějakou kritiku co se týká Jindry a některých dalších, mám dojem, že to bude nějaký automat nebo co to je co nečte a jen vyznačí minus :-))

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.08.2012
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Zmizení papouška

                           

                      Vzdyt to 1) nebyla kritika, jen pratelske upozorneni, 2) se totez deje i s Jindrovymi prispevky, byt jsou bez jakekoliv emoce a vecne spravne.
                      Zacinam mit pocit, jestli ty minusy nedava nekdo vzdy na celou vetev, kde diskutuje Jindra - padni komu padni. 8-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.08.2012
                      Autor: Murphy
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Kritika, upozornění nebo rada, to je jedno, taky si myslím, že to je nějak automaticky nastavené na nějaké jméno :-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 06.08.2012
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Zmizení papouška

                           

                      Já dostávám mínusy i za absolutně neutrální větu. Dokonce jsem ho jednou dostal ve fotohádankách:-) Netrápí mě to.... Spíš ho/ji lituji.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.08.2012
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Zmizení papouška

                             

                        Kdyz je to u nekoho ojedinela zalezitost, muze to byt i omyl. Uz se mi taky podarilo rozdat par takovych minusu. Ve chvili, kdy jsem klikal na zipku pro navrat, se donacetla stranka a hop, pod kurzorem byl palec dolu. Skoda, ze to v takovem pripade nejde nejak vratit.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 06.08.2012
                        Autor: Murphy
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Zmizení papouška

                               

                          To se mi taky stává:-) Jsem rád, že v tom nejsem sám.

                          Ale tak u mých příspěvků jsou mínusy velice často:-) Někdo si asi myslí, že mi tím ubližuje a nasírá:-)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 06.08.2012
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Zmizení papouška

                                 

                            Kolik máš mínusů, tolikrát si člověkem :-)
                            Take it easy

                            [ Zpět ]
                            Datum: 06.08.2012
                            Autor: Jindra8526
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Zmizení papouška

                                   

                              Já dostala 2 mínusy za větu: Ať se ti to brzy zahojí" a jednou za "promiň..."
                              Začínám být na své mínusy hrdá:-))

                              [ Zpět ]
                              Datum: 07.08.2012
                              Autor: Lanna
                              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                              • Re: Zmizení papouška

                                     

                                Už chodím, pochopitelně jak jsem se rozchodil začal foukat vítr a vytáhli červenou vlajku, což na Platja Rabdells znamená, do vody maximálně po kolena.

                                Po břehu běhají "baywatchové" s píšťalkou a jsou nekompromisní. Když nějakej nováček držkuje, zavolaji Guarda civil, dosta 50 éček muelta a finito.

                                Ono se to nezdá, ale na téhle pozvolné plážičce se každoročně utopí 2 až 4 lidi. Dostaneš se kousek dál a nějaký proud či ci tě áhne na moře a nepustí už nazpátek.
                                Tak zase prd :-)

                                [ Zpět ]
                                Datum: 07.08.2012
                                Autor: Jindra8526
                                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zmizení papouška

         

    Čeče skoro jsi mně rozbrečel, hezky napsané dobře se to četlo. Taky jsem jednou dojel partu papouchu a pak se za nimi chvili držel. Otačeli se po mně a kroutili hlavama jak takový těžkotonážník jim může stačit. Postupně zvyšovali rychlost tak jsem se na ně vybodnul. Chvíli mně to bylo směšné že nato nepřišli jak to je. Ta rychlost byla ale docela opojná, jenže to žralo ampery jak divé. To jsem tam měl zrovna tu rychlovku HS.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2012
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zmizení papouška

         

    Pěkná sonda do duše elektrikáře. Úplně jsem si vzpomněl na svá papouškovská léta. Ještě že tehdy nebyla elektrokola, to bych se asi uvztekal:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zmizení papouška

         

    blog je pěknej!
    V diskusi se zas snažíš někoho urazit a nasrat.
    Fakt nechápu proč to děláš :-(
    Jelikož mi ale to urážení a cíevědomé nasírání ostatních vadí, tak další blogy a diskuse číst nebudu, promiň:-(
    A nemusíš odpovídat, já se sem zpátky nepodívám...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Zmizení papouška

           

      Hmm, zřejmě ti jde o to, abys nemusel změnit názor.
      Inu, užij si to.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Zmizení papouška

             

        Dovolím si ti oznámit, že mi to začíná vadit taky a čím dál víc, nějak na tyhle vyostřený diskuse nejsem stavěnej, mám radši klidné a pohodové pokecání a nevtvrď, že se jen bráníš, občas sám zaútočísš a velice často oplácíš a to mi hodně vadí.
        Tohle se nevztahuje jen k tobě jako Jindrovi, to platí o každém kdo se chová podobně.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2012
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

669 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024