reklama
Město: Brno

Kolo do batahu

Zdravim, nevite nekdo o nejakem malem a lehkem kolu? Abych ho mohl vzit do autobusu a zpatky na nem jet cca 15km zpatky.
Diky

[ Zpět ]
Datum: 28.05.2012
Autor: vldo00
  • Re: Kolo do batahu

         

    Že by skládačku :)
    http://www.testudo-sport.cz/azub/skladaci-kola...
    http://www.azub.cz/skladaci-kola/
    A nebo jakoukoli jinou, ale přeci sem nebudu dávat odkazy na konkurenci. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2012
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolo do batahu

         

    asi nejvetsi vyber skladacek je na webu obchodu, ktery ma skladaci kola primo v nazvu. takze UTFG. jinak na 15 km by stacila i sikovna kolobezka.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2012
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo do batahu

           

      Koloběžka se dá i půjčit:
      http://www.kolobezky-pro-dospele.cz/pujcovna/

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2012
      Autor: dusann
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo do batahu

             

        nebude to mít daleko?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2012
        Autor: brum
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolo do batahu

           

      No, když jsem na tomhle srazu byl osobně přítomen u toho, co všechno zvládne Tvoje skládačka, tak zcela odpovědně říkám, že jsi v otázce skládacích kol skutečný profesionál!
      A ještě větší profík jsi v balení "na těžko" do malýho batohu :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolo do batahu

             

        Naprostý souhlas! Tu skládačku bych ještě pochopil, ale to balení nechápu... :)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolo do batahu

               

          Kdysi jsem jezdil na setkání Hudební mládeže a tam jezdíval kluk, co měl všechno s sebou jen v kapsách od saka.
          Já jedu s velkou brašnou i jednodenní výlet a nějak to nedokážu zredukovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2012
          Autor: petrp
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo do batahu

                 

            Dokud jsem neměl nosič, taky mi na celodenní výlet stačila brašnička pod sedlem.
            Prachy, mobil, duša, pumpa, vercajk, klíče dvě tyčinky, celé to utěsněné větrovkou proti pohybu.
            Zámek kdysi jsem měl v držáku na rámu, později začal vybírat hospody, kde lze parkovat kolo bez zamykání (stačí kolo na dohled a shodit řetěz z převodníku).

            [ Zpět ]
            Datum: 29.05.2012
            Autor: Joe-CUBE
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolo do batahu

                 

            Jestli hrál na pikolu tak to chápu. Ale jestli hrál na bicí...

            [ Zpět ]
            Datum: 29.05.2012
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024