reklama

Maramureš VI - Hurá domů

Ráno je město úplně mrtvé, nikde nikdo. Cílem je dojet do vedlejší obce na vlak, pak do Sighetu (Marmarské Sihoty) a maršutem na klášter pod ochranou UNESCO v Barsaně. Ptáme se taxikářů na cenu k vlaku. Když jsme v tom, zkoušíme i kolik by to stálo až ke klášteru. Prý 70 lei každý. To se nám nezdá…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 16.02.2012
  • Re: Maramureš VI - Hurá domů

         

    Až teď jsem zjistil, že jsi na web dal dva díly v jednom dnu. Takže po týdnu jsem si přečetl ten poslední.
    Máš tři body plus (kdyby to šlo)
    Ten první je za pěknou sérii čtení
    Ten druhý za železniční fotky
    Ten třetí, že myslíš na naše zdraví a nutíš nás cvičit - tu uklánět hlavu vlevo, tu vpravo při prohlížení fotek. :))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maramureš VI - Hurá domů

           

      Joo, já vím, to mi úplně nevyšlo :-) Ale tak jsem si říkal, že tréning vás nějak nepoškodí :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.02.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maramureš VI - Hurá domů

         

    Dneska byli na Cestě v Maramureši, pár míst, o kterých píšu v pohybu :-)
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
    Ale je to v reálu daleko lepší :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maramureš VI - Hurá domů

           

      Jo, koukala jsem. Realita je vždycky jiná, než placatý obraz televize. A taky chybí vůně, zvuky a spousta dalších vjemů.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2012
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maramureš VI - Hurá domů

           

      Ano, díval jsem se. Kdybych to neznal od Tebe, tak televizi ani nezapnu. Ale Tvoje vyprávění bylo lepší, jako ostatně vždy když se dívám na tenhle pořad kvůli tomu, abych viděl obrázky něčeho co znám sám nebo jsem o tom slyšel vyprávět. Vždycky se těším a pak to vypínám s pocitem, že jsem shlédl rádoby vtipnou bramboračku.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.05.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024