reklama

MLOK

Myslím si, že by si měl Mlok založit poradenskou firmu v oblasti MTB. Dle vašich reakcí je opravdu jedinečný a všichni mu s otevřenou hlavou naslouchají. Nebýt Mloka, tak snad ani neumíme jezdit na kole.
Poraďte mu někdo ať si takovu firmu založí!! Bude nejlepší prodejce v republice a navíc na vás všech zbohatne.
Divím se že ještě nemá palcené stránky "MTB rady a porady od Mloka", nebo "nejdříve se zeptej Mloka a pak teprve sedni na kolo"

[ Zpět ]
Datum: 29.09.2011
Autor: štěpi
  • Re: MLOK

         

    Problém vidím v tom, že on se v tom na rozdíl od tebe vyzná.
    Druhý problém je v tom, že Mlok je fajn kluk, kterej se v tom nejen vyzná, ale i ochotně poradí, zatímco ty jsi jenom sráč.

    Tak asi takhle.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +18 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Taky názor.
      A v čom se vyzná??
      V tom že je turista, který se masíruje tím, že všemu rozumí?
      Když si přečteš dotaz, podíváš se na internet a pak to sem opíšeš, budeš stejně dobrej jako on :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: štěpi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: MLOK

         

    Tebe asi moc nebere Tvoje okolí, že? K tomu, aby někdo byl lepší (více umět, více znát) než druhý, je dvojí cesta.
    1/ skutečně umět a znát více
    2/ snažit se za použití všech prostředků toho druhého shazovat (hlupáci to někdy sežerou)

    A nebo Ti křivdím a sdělíš mi, v čem by jsi nám mohl poradit Ty?

    Já Ti mohu poradit pouze jedno - pokud bereš to, co jsi sem psal vážně (a bereš vážně sebe), navštiv lékaře, při intenzivních seancích se svého komplexu zbavíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: jinec
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Asi budu muset opravdu navštívit lékaře :-) a zamyslet se nad sebou!!

      Já netvrdím, že jsem lepší v teorii nežli on. Výsledky má lepší rozhodně. Protože je rozdíl ze dvou závodů za rok a ze 27 že? Pak je teorie a praxe posazena trochu jinde. Navím musím technice dát hodně velkou péči, protože je to při závodě tvůj prostředek na který se musíš spolehnout, aby jsi dojel bez potíží do cíle.
      Takže opsané rady, které tady rozdává nebru jako jeho osobní názor!!
      Je blbost aby za 3-4 roky najezdil cca 70 kol a měl na každé svůj osobní názor!!
      Proč nepíše do odborných časopisů a není poradcem v nějaké profesionální stáji?? Tam se určitě uplatnil, kdyby na všechny tyhle otázky znal odpověď.
      Co mi na tohle napíšete??

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: štěpi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Já vám neberu názor, že ho nebí zkoušet nové věci. Ale nepřipouští žádnou diskuzi a jen radí a dělá chytráka.
        Kolik je Mlokovi let? To je také dost podstatné.
        Jestli je mladší a nebojí se opravdu pouštět kolo ve sjezdech, tak potom jeho "osobní" názor na odpružená kola skoro beru, ale jestli je to starší pán jak si myslím, tak se vší úctou jeho "osobní" názory nemohu považovat za osobní!! Přecijenom starší člověk, který není a nikdy nebyl závoďák, tak to s postupem věku z kopce dolů už tak nepustí. No a potom ale nemůže psát svoje názory jak se které kolo chová v jakých rychlostech a na jekém terénu!!
        S tím snad souhlasíte??

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: štěpi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: MLOK

               

          Svez se s nim taky a uvidis sam, zatim na rozdil od nej jenom blbe kecas.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: vasek
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MLOK

                 

            Tak kolik mu je let??

            Ale souhlasíš s tím, že s přibývajíc věkem a bez zkušeností nemůžeš posuzovat odborně rychlost v terénu a stavbu kola a jeho jízdní vlastnosti?

            To je pouze jeho osobní názor!! A ne žádná odborná rada!!

            Na tohle fakt nemám!! Nechat si blbnout tady hlavu od člově z úrovně teorie a vš opsat a oblbovat tady ostatní!! Jooo znám taky takový teoretiky z praxe. A přesně oni mají takovou uzavřenou skupinu jako jste vy tady, a když tam přijde někdo s jiným názorem, nebo dokonce jako já tady začne oponovat, tomu teoretikovi žvanilovi, tak se na něj ta jeho posluchačská partička sesype jako hejno vos.
            Přesně to je tady.

            Takže závěrem. Vzhůru do pedálů!! Batůžek na záda, nasadit úsměv, naplánovat pořádnou trasu, nezapomenout mapu, kompas a hlavně nezapomenout potom večer někde v příjemné hospůdce o všem diskutova ts Mlokem a nechat si poradit od něj jak jste jeli a jaká máte kola.
            Ještě nezapomeňte mu každý z vás na tom výletě půjčit vaše kolo, aby vám ho odborně otestoval. Ale pozor, nejezděte na výlet s kolem pod jeho úroveň a bez tuningů!! To se pak můžete se zlou potázat.

            Tak mnoho šťastných km s Mlokem a jeho "osobním" názorem.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.09.2011
            Autor: štěpi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: MLOK

                   

              Asi si to uz, Stepi, neprectes, coz je skoda. V mem dotazu na kolo jsi mi, bohuzel, nerekl zadny svuj jasny nazor a porovnani uvedenych konkretnich modelu az na jednu vetu o marinovi, ze na vyjizdky s rodinou dobry. Pokud bys vecne diskutoval, zajimal by me Tvuj nazor stejne jako nazor kohokoli jineho. Tys nikomu neoponoval a neprisels s zadnym nazorem, pouze se navazis do ostatnich. Argumenty ad hominem jsou jiz od staroveku povazovany za logicky klam, ktery nema ve vecnych diskuzich co delat.

              [ Zpět ]
              Datum: 30.09.2011
              Autor: lucierut
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Prudičů a těch, co přesně ví, co mají ostatní dělat, jak se mají chovat, co mají říkat a psát, tu je i bez tebe dost. Nechceš se na to vybodnout?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Asi to nema cenu, ale nevadi.

        Do diskuzi si kazdy muze (vice mene) psat co chce, coz i ty delas. Ja kdyz hledam odpoved na nejaky problem, tak si rad prectu nazory ruznych lidi, priradim jim ruznou vahu a v kombinaci se svym rozumem si z toho vyvodim nejaky zaver.

        Z Mlokovych prizpevku jsem se dozvedel spoustu zajimavych veci, u nekterych vim, ze to tak je, o zbytku muzu alespon rict, ze to vetsinou zni verohodne.
        Co rict o tvych prizpevcich, pokud bych nechtel urazit? Asi ze moc informaci neobsahuji.
        Pro me ma vetsi hodnotu prispevek obsahujici nejake informace, i kdyz je mozne, ze budou subjektivni nebo dokonce chybne, nez pokrikovani, ze ten kdo nam radi, ti nesaha ani po kotniky... :)

        Jen pro zasmati, ja se letos nacpal s lehokolem na 3 zavody (minimalniho vyznamu, vysledek neresme) a nevyvozuju z toho, ze bych byl o polovinu lepsi nez Mlok.
        A proc by vubec nemohl mit spousty praktickych zkusenosti s technikou nekdo, kdo nikdy na zadnym zavodu nebyl?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MLOK

               

          Já jsem se na to všechno vyjádřil v sekci MLOK.

          Tam si můžete přečíst můj opravdu osobní názor na něj a na všechny pisatele a především čtenáře.

          Tím končím. Protože kdyby tady byl nějaký opravdový závoďák, tak tady Mloka semele. Protože teorie je fakt super a mnoho věcí se z ní dá přenést do praxe, ale právě ta praxe je nenhraditelná ničím. Můžeš přečíst článků kolik chceš, můžeš z nich udělt souhrnů kolik chce, ale když si to nevyzkoušíš opravdu na vlastní triko tak je to na nic.

          Tím nechci říct, že si mlok něco nevyzkoušel, ale normální vyjížďka s batůžkem a svačinou na zádech a naplánovány přesné zastávky s výhledem do krajiny a závod, kde fakt makáš a jedeš na hraně je přecijenom někde jinde!!

          Po výletě jedeš domů spokojený a plný zážitků z krásné krajiny (taky to znám), ale tam přeci nikdy nepoznám pořádně jízdní vlastnosti kola a pneumatik, když máš průměr někde kolem 17km/hod!!

          Ale při závodě kdy dojedeš úplně vyflusaný, klepou se ti nohy a buší srdce a nevnímal jsi krásy krajiny a průměr byl úplně někde jinde, tak poznáš osoně kvality kola, ale do toho bych nikdy nešel. Protože zastávám názor, že na strat musím jít s něčím čemu věřím a jsem s tím spokojený a to si musím vyzkoušet sám v plném tréninku. Ale pak je to jen můj názor a každý má na to jiný náhled.

          Ale tdy všichni slepě věříte jen tomu co napíše pan odborník Mlok.

          Je to vaše volba a vaše věc.
          Teď mi jen poraďte kde si tady můžu zrušit profil, abych neměl nutkání tady stále něco psát. I když je to pouze můj "osobní" názor!!

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: štěpi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: MLOK

                 

            Hele ja te prekvapim a dam ti za pravdu!

            Pokud bych polozil otazku, jak vyhrat nejaky zavod, teda spis jak se v nem co nejlepe umistit, pak samozrejme budou relevantni rady od lidi, kteri zavodi a idealne jeli ten konkretni zavod nebo aspon nejaky podobny. A vubec ti nebudu vyvracet, ze rada zazitku a zkusenosti se prenest neda.

            Ale kdyz jsem se vcera ptal na valivy odpor plastu Marathon Racer a Supreme, tak Mlok nasel tabulku z testu v 2006. On si ty cisla nevymyslel, tak proc bych mu neveril. Jestli znas valivy odpor pro soucasne modely, tak sem s tim, rad si to prectu...

            Kazdopadne se smir s tim, ze spoustu lidi zavodeni nezajima a presto muzou jezdit na kole, treba i v terenu. :)

            [ Zpět ]
            Datum: 29.09.2011
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MLOK

                   

              Děkuji alespoň za tu malou pravdu.

              Ale jak zde píšeš. Mlok opět okopíroval někde někaou tabulku a pak v jiném článku o těch pneumatickách píše že je osobně jel a píše o nich jak se odvalují a jak se na nich jezdí!!

              Právě tohle mi nepřijde normální!! Proč rovnou nenapíše, že tyhle pneumatiky dle ejho názoru a napsaných hodnot jsou takové, nebo makové, ale rovnou píše že jsou přesně takové a že je hned vyzkoušel!! To se nedá technicky zvládnout otestovat tolik pneumatik a kol!! A navíc mít na to objektivní názor!! To nejde!!!! Navíc takový odborník určitě není. O tom jsem přesvědčenej zase já!!

              [ Zpět ]
              Datum: 29.09.2011
              Autor: štěpi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: MLOK

                     

                To víš, když ty nejsi něčeho schopen, tak to nepodsouvej ostatním.

                [ Zpět ]
                Datum: 29.09.2011
                Autor: Mlok
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: MLOK

                       

                  Konečně jsem se dočkal Tvé reakce Mloku. Huráá!!

                  Nechci a nebudu se tady s tebou přetahovat a ani hádat, protože stejně nemám šanci. A hlavně si nechci hrát na boda a superznalce jako ty.

                  Ale ten kdo tady někomu něco podsouvá jseš ty.

                  Schválně jsem si přečetl všechny Tvoje názory a odpovědi na otázky čtenářů.

                  V jednom článku píšeš o silnočních pneumatikách a že na ně nemůžeš mít osobní vlastní objektivní názor i když jsi je jezdil. Naopak v dalším článku píšeš o horském kole a pneumatikách které jsi měl a hrozně si je chválíš, ale hned je prodáš a jdeš si koupit jiné a když nejsou ani tak dobré podle ostatních recenzí, přesto je koupíš a jezdíš na nich a pak zase opíšeš názor někde z článku.

                  Napiš mi prosím popravdě, ať to tady rozlousknem, kolik najezdíš na pneumatikách a v jakém rychlostním průměru, nežli o nich začneš psát svůj názor??

                  To samé by mě zajímalo o všech kolech, které jsi vyzkoušel osobně a otestoval. Kolik jsi na kždém najezdil osobně a v jaký byl rychlostní průměr?

                  Když mi na tyhle otázky pravdivě odpovíš, tak na Tebe třeba změním názor a omluvím se.
                  Ale když nebudou Tvé odpovědi fakt pravdivé a popsané, tak budu stále tady s tebou a ostatními polemizovat a do všeho vstupovat!!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 29.09.2011
                  Autor: štěpi
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: MLOK

                         

                    Vstupuj si do čeho chceš a polemizuj si o čem chceš, já ovšem nemám žádnou potřebu ti cokoliv dokazovat. Mně jsi stručně řečeno zcela ukradený a dál si tu klidně ploď svoje výlevy, když ti to dělá tak moc dobře.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 29.09.2011
                    Autor: Mlok
                    Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: MLOK

                           

                      Takže tady máme přátelé konečně pravdu!!!

                      Nenapíše pravdivou odpověď na to na co jsem se ho tázal. Ihned zaútočí a napíše že nemá potřebu mi nacokoliv odpovídat.

                      Proč neodpoví kolik najezdí a v jakém rychlostním průměru na pneumatikách a celých kolech? A pak na ně píše svůj osobní odborný názor.

                      Já si myslím, že tady máte všichni reálnou odpověď!!!

                      Super Mloku. Odpověděl sis sám. A to stačilo jen pár řádků do diskuze a hned se sám přiznáš že to s tím testováním a Tvým osobním názorem není tak žhavé že?
                      Tak tady neblbni normálním lidem hlavu tím jaký jsi borec a naprostý odborník!!

                      [ Zpět ]
                      Datum: 29.09.2011
                      Autor: štěpi
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: MLOK

                             

                        já bych ti taky neodpověděl na cokoli by ses mě ptal. Nevím, proč by měl někdo odpovědět někomu, kdo na něj útočí, je hnusnej atd. atd.
                        Zkus s epříště zeptat uplně normálně. Zdvořile. Jako člověk...
                        Třeba pak dostaneš odpovědi.
                        Když začneš nejdřív útočit a nadávat, asi jich moc nedostaneš. Ale možná ti právě o to šlo...

                        [ Zpět ]
                        Datum: 29.09.2011
                        Autor: Jurimír
                        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: MLOK

                             

                        Já to vidím jinak, je prostě starší než ty a už si nemusí nic dokazovat, na rozdíl od pubertálního závodníka. Patříš přesně mezi ty arogantní mlaďochy co nemám rád a i kdyby jsi byl mistr světa juniorů, neopřu si o tebe ani kolo. A teď napiš něco o závisti pupkatejch dědků, nic více pro tebe stejně nejsme.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 30.09.2011
                        Autor: Juras
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: MLOK

                               

                          jj, jeho tata si může vyčítat: málo facek jsem ti dal, chlapče, málo....

                          [ Zpět ]
                          Datum: 30.09.2011
                          Autor: hekynen
                          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Neměls mu tolik půjčovat, víš, jak to dneska chodí. Nebo máš nějakej jinej problém? Vyloupneš se tady, nikdo tě nezná a začneš se navážet do chlapa, kterýho všichni berou.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Naznám Mloka osobně a tak nevím proč bych mu měl půjčovat? Navíc to bude rozhodně majetný pán, který nemá o peníze nouzi, protože mít doma takovouhle osbní sbírku takových kol a k tomu, jak sám píše, skoro sklad plášťů, které ani pořádně neojede a hned je prodává, tak takovýhle člověk přeci nepotřebuje peníze. Nebo snad ano?

      Ano, vpadnul jsem sem, protože jsem si to tady pročítal a je to tady pouze a jen o něm a jeho "osobních" názorech a kvalitním testování!!

      Já už fakt končím. Jsem úplně někde jinde a tím nemyslím jen tento portál.

      Fakt jsem byl reprezentaci a sportem jsem se pár let živil, tak mi věřtě že testování je úplně o něčem jiném. Byl jse i opravdový testovací jezdec jedné závodní značky. A tak mě osobní názory člověka, který to všechno někde opíše a pak je dává za své zorčilují!!
      Všechno jsem musel okamžitě konzultovat s technikem a konstruktérem, kteří byli osobně při testování. Tohle je pořádný testování.

      A jestli chete vědět jak se chová a jakou má práci opravdový tester, tak si přečtěte nějakou knížku od legendárního silničního závodníka Františka Šťastného (kterého jsem mimochodem znal osobně) a tam terve zjistíte jak je to s testováním a jaký opravdový život je pro odborníka.

      Takže Mloku. Přeji ti mnoho spokojených čtenářů a mnoho "osobníchů názorů na různá kola, pneumatiky a komponenty!!

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: štěpi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: MLOK

             

        Reprezentant, profík, tester... :-)))) Nebyl jsi taky kosmonaut ? A za rok je volba prezidenta !

        A abys hned nedělal nějaké rychlé závěry, vyhledej si moje občasné polemiky s Mlokem.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MLOK

               

          Vem si třeba reprezentanta Skuhravého :)

          Nedávno se o něm psalo v souvislosti nějakými podvody s auty...

          Takže je klidně možné že bývalý repretester si potřebuje zdvihat sebevědomí i na takovémhle webu.
          Webu plném nesamostatných obětí manipulátorů a zbohatlíků kteří ho ovládají a ignorují dobré rady reprezentantů, lidí s přehledem a opravdovým zájmem o cyklistiku či o dobro lidstva :)

          Koho mi jenom takovýhle přístup připomíná ?

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Ale pročpak taková obecná tvrzení, to se za své výkony stydíš, že je schováváš za anonymitu serveru? Kdy si reprezentoval, jakou značku si testoval, čeho si dosáhl a konkrétně, nebo to jsou jenom tlučhubácké anonymní kecy?
        Proč bychom si měli číst cizí knížku, když nám to může popsat odporník tvého formátu?

        Tak do toho borče, ať se něco přiučíme, zvláště by mně zajímalo, jak borec z repre najezdí po závodech a v tréninku 4k ročně. Možná, kdybys trochu víc potrénoval, mohl si být i světová špička.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2011
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    co tě žere??? :-O¨
    Máš pocit, že to, co píše není pravda? Tak oponuj!!!

    Ale proč tohle? Proč osobní útoky a ještě na ně založit vlastní vlákno??? Sorry, ale připadá mi to víc než zbytečný a dal jsem Zakarrovi bod...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Tady máš tu teorii, ty teoretiku :-)
    Takovej jen rychlej náhled mobilem na část té "teorie". Bohužel se mi celá ta teorie ani nevejde do komory, tak teoretizuju ještě vedle v pokoji :-)
    http://data.mlok.net/fotky/kola1.jpg
    http://data.mlok.net/fotky/kola2.jpg
    Moje kola tam všechna nejsou a na levé straně ta dvě jsou manželky HT a full.
    Další nějaké fotky některých mojich kol z poslední doby mám v profilu na BF:
    http://www.bike-forum.cz/fotogalerie...

    Jinak si dál užívej toho naprosto nepodloženého napadání, zřejmě ti to dělá hodně dobře. Jen mě musíš omluvit, že té tvojí detailní sprosté napadací debaty se moc účastnit nebudu.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: Mlok
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Díky za ty fotky.

      Když jsi takový specialista a víš co je nejlepší, tak proč se nedržíš stejné značky?

      A kde máš tu Tebou zmiňovanou 29"??

      Navíc proč jezdíš tak velký zdvih ve předu?? Je fakt že na pohodovou a poklidnou jízdu s mapou na řidítkách je to hodně pohodlné. To chápu. Ale pak neříkej, že jsi vyzkoušel cca 7O kol?? Navíc si nemyslím, že to co jsi nafotil jsou úplné novinky?
      Jak jsou ty kola stará??

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: štěpi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: MLOK

             

        Ty si vážně komik.
        Tohle mi dnes opravdu rozesmálo, děkuju:
        "Navíc proč jezdíš tak velký zdvih ve předu??"
        Že bych si příště na 150mm fulla zkusil pořídit třeba 80-100mm vidlic nebo rovnou pevnou, to by bylo vážně super, díky za nápad :-)
        Je ale pravda, že Murphyho přední minikolečko by to asi už netrumflo :-)

        A pak ještě doporučím návštěvu očního lékáře a myslím to upřímně když máš problém rozeznávat co je na fotce.

        A tohle mi taky slušně zlepišlo náladu:
        "Je fakt že na pohodovou a poklidnou jízdu s mapou na řidítkách je to hodně pohodlné."
        Normálně přispívej dál a co nejvíce, takhle dobře se zase tak často na diskuzi nepobavím.
        Představil jsem si pár úseků jako Rychlebky nebo třeba červená značka v Jizerkách z Černé Studnice do Tanvaldu (či s odbočkou žluté na Muchově směrem na server). Nebo třeba žlutou značku z Lysé hory k Šancím a spoustu dalších a představil si tu poklidnou jízdu :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MLOK

               

          Ale no tak Mloku.
          Hlavně dávej v těch sjezdech a v tom trisku ať neprorazíš tu přední vidlici!! A nespadneš!!
          Mohl by sis vytratit z batůžku svačinu.

          Ty jsi hroznej komediant :-) Já se taky bavím. Fakt tě někdy rád poznám osobně a zajedem si někdy někam na pořádnou vyjížďku jo? Já pojedu na HT a ty na fullu a pak si i zkusíme jak to komu jede ve sjezdu na svém kole. No a pak můžeš psát své názory z teorie.

          Musíš jezdit fakt hroznou pilu a palbu!!

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: štěpi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: MLOK

               

          To víš, on, mistr světa, ředitel zeměkoule a prezident vesmíru, takové sjezdy dává s jedním prstem v nose a s druhým v zadku... My, nehodní, mu nesáháme ani po špunty na jeho pláštích... ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MLOK

                 

            Nejsem to co tady píšeš. Jsem jen pouze 4x mistr republiky a účastník semifinále mistrovství světa. Ale je to už trošku delší dobu zpět.

            Ale hlavně co tady píšu je opravdu a jen pouze z praxe a ne z oblasti teorie.
            Především se zde nepasuji do pozce hlavního rádce v oblasti MTB a odborníka, či testera jako pan MLOK.

            Jsem při zemi, ale rozčiluje mě jen namyšlenost lidí, kteří všem jen chytře radí a to si někde přečtou prezentují za svůj osobní poznatek!!

            [ Zpět ]
            Datum: 29.09.2011
            Autor: štěpi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MLOK

                   

              A jaké disciplíně? Mistr ve skoku pro něco? :-))

              [ Zpět ]
              Datum: 29.09.2011
              Autor: hekynen
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: MLOK

                     

                Třeba v té, když tě to obohatí.

                Jdu pryč.

                Nechám vás tady polemizovat s mlokem a žvatlat a poslouchat a naslouchat jeho názory, které někde opisuje.

                Zatím mi nikdo z vás neodpověděl na mé otázky v této sekci. Proč?? Bojíte se na Mloka něco prozradit? Asi by vás už potom neměl pan poradce rád že?

                Už jdu fakt pryč a na vždy, protože tady je to jen a pouze o jedné osbě, která je snad více nežli cyklistický bůh.

                Takže ještě jednou přeji mnoho šťastně najetých pohodových kilometrů bez defektů a bez nehod.

                Mlokovi přeji mnoho úspěšný rad a článků a především mnoho spokojených čtenářů!!!

                [ Zpět ]
                Datum: 29.09.2011
                Autor: štěpi
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MLOK

                   

              O něco výše jásáš, jak Mlok neodpověděl na Tvoji otázku. Buď tedy tak laskav a udělej mi službu - považuji se za encyklopedii (a to hlavně v oblasti sportu) a velmi mne mrzí, že si nemohu vzpomenout na čtyřnásobného mistra republiky a semifinalistu MS. Sděl mi, o jakou disciplínu se jedná a nebo ještě lépe - vymázni zde své jméno. Za úspěchy (a zdravé sebevědomí) se člověk nemá stydět.

              [ Zpět ]
              Datum: 29.09.2011
              Autor: jinec
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: MLOK

                     

                Kuneš. Jarda Kuneš.

                - absolvent Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, divadelní fakulta
                - čtyřnásobný mistr ČR v latinskoame­rických tancích
                - semifinalista mistrovství světa v r.2000, USA/Miami
                - semifinalista nejprestižnější soutěže světa Open British Championship v anglickém Blackpoolu
                - mnohonásobný mistr ČR družstev v latinskoame­rických tancích
                - trenér špičkových párů, finalistů a mistrů ČR v různých věkových kategoriích
                - choreograf tanečních vystoupení pro televizní pořady (např. Bailando, Česká miss, Stardance)
                - partner a choreograf Mahuleny Bočanové v I.řadě Stardance
                - porotce ve III. řadě Stardance
                - moderátor společenských akcí, plesů, večírků, tanečních akcí

                (http://www.tanecniskola.cz/letni-skola/lektori...

                [ Zpět ]
                Datum: 29.09.2011
                Autor: hekynen
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Co je to za klauni??

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Tím myslíš Mloka??

      Na to se už ptám celou dobu :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: štěpi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: MLOK

           

      Asi nějaká reinkarnace Bakaláře, ten toho o kolech taky věděl ze všech úplně nejvíc :-)
      A ještě k tomu to cpal hromadě lidí prostřednictvím televize...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Do Bakaláře se prosím nenavážej!!

        On narozdíl od Mloka na kolech i závodil a fakt o kolech věděl hodně moc z praxe a ne pouze z teorie jak pan odborník MLOK.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: štěpi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: MLOK

               

          Věděl, to nepopírám. Akorát že zastydl "ňéskoľko ljet tamů nazád" ;-) Poslední dobou už dost často plácal kraviny, pořád žil technikou, kterou zažil on osobně, ale novinky už šly trochu mimo něj... Taková reportáž pak je trochu mimo, nemyslíš ?

          [ Zpět ]
          Datum: 29.09.2011
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MLOK

                 

            No a ?

            Dneska je doba, kdy člověk studuje do 30 a v 45 je už podle všeho mimo.
            Možná je to i kvůli tlaku takových jako jsi ty ?

            [ Zpět ]
            Datum: 29.09.2011
            Autor: újezďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MLOK

                   

              No bé :-)

              Tak ono o nic zas tak strašného nejde. Jenomže když mluví o právě probíhajícím závodě a on k tomu nemá co aktuálního říci, tak mi to přijde, slušně řečeno, trochu humorné...

              Dneska ať si v bedně o silničních závodech říká kdo chce co chce, mne už tenhle sport dávno nezajímá.

              [ Zpět ]
              Datum: 29.09.2011
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: MLOK

                     

                né každej je odborník na zkažené hovězí :)

                [ Zpět ]
                Datum: 29.09.2011
                Autor: újezďák
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: MLOK

                       

                  Snad zkažené skopové, ne? Bé dělá vofca. Hovězí dělá bůůů... ;-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.09.2011
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Tak na Bakyho moc nešahej, on tou cyklistikou orpavdu žil. Pravda, nebejt kompaktů a wattů, tak neměl během přenosů z TdF o čem mluvit... :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re:Štěpi - Reinkarnace jednoho ze záložních nicků co ?

         

    Tohle je téma na black list.
    Který nick přijde příšte?
    Liduška ?
    Dr Asperger ?
    Amatér ?
    Honza Jiny?

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re:Štěpi - Reinkarnace jednoho ze záložních nicků co ?

           

      Mozna by nebyla od veci funkce barevne oznacujici temata od cerstve zalozenych lidi. Mozna by stalo o zamysleni zkusit napsat algoritmus pro detekci flamewar a oznacovat ta temata ikonkou ohynku...
      Ja tema schovavat nebudu, tohle uz tu dlouho nebylo, nejdriv jsem to tipoval na klasickou €bolu, ale neni.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re:Štěpi - Reinkarnace jednoho ze záložních nicků co ?

             

        já právě myslím hlouběji než klasika

        [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2011
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • :))

         

    Tož tohle je na udělení čestného titulu MBA.h.c. (mladej-blbej-aktivní honoris causa)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2011
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: :))

           

      dfens pro to má jiný honoris causa :)

      [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2011
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: :))

           

      To není specialita mladých. Zažil jsem i dost starých zasloužilých sportovců přesvědčených, že tihle rekreační sportovci do toho nemají co kecat, páč kdo nechodí na závody, ten o tom ví kulový.

      Mlok mi trochu připomíná jistý typ fotografů ze starých dob. Nevynikali kvalitou svých fotek ale tím, že museli vyzkoušet každou vývojku a objektiv, které se objevily na trhu a měli o nich docela rozsáhlé znalosti podpořené osobní zkušeností.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2011
      Autor: Aviatik
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Ááá mistr republiky nebo spíš světa a jeho vskutku závodní speciál a jeho vynikající znalosti o kolech a to nemluvě o vlastních odborných znalostech o servisování kola ve v servisu :-)))
    http://www.nakole.cz/diskuse/13782-cena-kola...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2011
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      To je ten bike jak na nem 4x vyhral mistrovstvi republiky? Skoda, mohl to rict hned a urcite by ho vydrazil za daleko vyssi cenu :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2011
      Autor: vasek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Taky mě mrzí jak jsem prošvih takovou příležitost pořídit si mistrovské kolo :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Jezdím úplně jinak než Mlok, mnohem méně než Mlok a na úplně jiném kole než Mlok (o mé kolo by si on asi neopřel ani kolo :-)). Ale přesto jsem se tu od něj za ty roky spoustu věcí naučil a dozvěděl. Mlok své věci rozumí, což je jasně poznat i z příspěvků, ve kterých s ním nesouhlasím. Poradil mi ve spoustě otázek a jeho rady se ukázaly jako užitečné, ať už to byl namátkou styl šlapání, dýchání, tvar rámu, délka představce, valivý odpor plášťů... Něčím se řídím stále, něco se mi neosvědčilo, ale vše pro mě bylo užitečné. Od toho rady jsou: vyzkouším, beru nebo neberu, nikdo mě nenutí.

    Od tebe jsem se tu naproti tomu dozvěděl jen dvě moudra:
    1) Že nejdůležitější kritérium při koupi kola je, kolik má výrobce značkových prodejen.
    2) Že jsi odborník, tester, závodník a cyklistiku sis nechal patentovat.

    Co myslíš: kdo z vás dvou je pro mě přínosnějším účastníkem diskuse?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2011
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • MLOKU, DÍKY!

           

      Nepsal bych sem vůbec, puberťáků si užiju až dost i bez tebe. Ale když už jsi založil vlákno s tímhle názvem, beru to jako příležitost Mlokovi poděkovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2011
      Autor: k.vl
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOKU, DÍKY!

             

        Připojuju se.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2011
        Autor: William
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MLOK

         

    Škoda, že sis zrušil profil - nebo tě zrušili -tomu bych se nedivil.
    Chtěl jsem ti obálkou poslat zprávu, jestli bychom se nemohli někde sejít. Dopřál bych ti, zcela zdarma, těch pár facek, co ti chybí ke slušnýmu vychování.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2011
    Autor: William
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      KPÚ? (Kalouskův Pedagogický Ústav) :)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MLOK

             

        Werich, Frantisek Nebojsa (fimfarum) ...dal mu prave ty dve facky, co mu chybeli k dobremu vychovani...

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2011
        Autor: William
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MLOK

           

      Myslím si že máš až moc silácké řeči. Já štěpiho znám osobně a vím co v životě dokázal. A jsem přesvědčen, že kdyby jste se sešli osobně, jak po tom toužíš, tak se se zlou potážeš! Je celkem od rány.
      Tím se ho nechci zastávat.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2011
      Autor: bikeman
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: MLOK

             

        bikeman- pocet prispevku 5, datum registrace tento tyden. Dokazu si predstavit ze mate se stepim cirou nahodou i stejnou IP adresu. Bez uz konecne prudit nekam jinam.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2011
        Autor: vasek
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024