reklama

Nehoda na Kole

Jednoho krásného zimního večera, Jsem se jel projet na Mém super upraveném kole. Takové kolo nemá určitě nikdo. Je obyčejné, větší velikosti, vzadu pod sedadlem Mám připevněné reproduktory, které Mi hrají opravdu, ale opravdu velmi...potichu. Pláště jsou tak sjeté, že by se na tom rozštípal i Chuck…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2011
Autor: Jack-Jack
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Brno

Hledám: Brno
08.09.2022
Nasla by se partacka na kolo, hory, cestovani...? Nejlepe Brno a okoli.

Hledám: cyklistku

Hledám: cyklistku
06.09.2022
Rád se seznámím se sportovní cyklistkou na cykloturistiku, poznávání krásných míst ČR, případně MTB, traily,…

Hledám: Hledá se cyklistka, polabí Kersko

Hledám: Hledá se cyklistka, polabí Kersko
05.09.2022
Dobrý den,hledám sparingpartnerku i skupinu na kolo MTB na cesty polabím a na periferky u nížiny s převýšením do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

110 cyklistů (3 přihlášení)

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022