reklama

Stávce zdar

S blížícím se datem vyhlášené stávky našich spoluobčanů odborářů, kteří vyhlašují, že stávkují za každého z nás (já jsem to od nich nepožadoval) a omlouvají se, že nám ostatním znepříjemní život, zjišťuji, jak je tato akce pozitivní pro rozvoj cyklistiky v našich městech. Mám zkušenosti pouze z…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 15.06.2011
Autor: pajaka
  • Re: Stávce zdar

         

    No ono je nějak víc cyklistů už od pondělka.
    A je docela roztomilé, jak se motají po ulicích a hledají pro ně tu nejlepší cestu.
    S úsměvem jsem si vzpomněla, jak jsem takhle před osmi lety blumala ulicemi já. Na každé křižovatce jsem se rozmýšlela, kudy se mám vydat dál.

    Co je ale dost nepříjemné, že se také zvýšil počet cyklistů na chodníkách, ale s tím se prostě nic neudělá. Docela chápu, že se mnozí po ulici mezi auty prostě motat nechtějí. A s ohledem na jejich nejistý způsob jízdy bych jim to ani nedoporučovala :o)))

    Teď jsem jen zvědavá na to, kolik z nich u kola zůstane...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Stávce zdar

           

      Přesně, taky mám pocit, že tenhle týden je obecně cyklistů víc. Možná je to tím, jak se o možné stávce mluvilo už o víkendu, že si tedy lidi dovezli kola, co mají normálně na chatách, a objevili, že se to po Praze dá? Nevím...

      Včera jsme večer hráli s kapelou pod mostem na Kampě. A žasl jsme, kolik kolem nás projelo lidí na kolech. Nejrůznějších lidí na nejrůznějších kolech. Hráli jsme hodinu a půl a za tu dobu to muselo být určitě kolem stovky cyklistů (při šedesátém jsem přestal počítat a začal se soustředit na hraní ;-))

      Ale byl to milý pohled.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2011
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stávce zdar

             

        ... kolik jste vyhráli?

        [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2011
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Stávce zdar

             

        Ale svatek hudby je az v utery :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2011
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Stávce zdar

               

          :-)))

          V našem případě je svátek hudby kdykoli, když se sejde dostatek lidí, aby mělo cenu to vybalovat... :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 17.06.2011
          Autor: k.vl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Stávce zdar

                 

            A co tak hravate?

            [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2011
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Stávce zdar

                 

            Takze kapela KMC (Kdo Ma Cas)? :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 17.06.2011
            Autor: lucierut
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Stávce zdar

                   

              :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 17.06.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Stávce zdar

                   

              Možná spíš NNNČ (Nikdy Nikdo Nemá Čas) :-)))

              Ale kolegové jsou skutečně dobří, takže když to pak jednou opravdu zmáčknem, ukrutně mě to baví :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 17.06.2011
              Autor: k.vl
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Stávce zdar

         

    Ale ono jezdí cyklistů daleko víc celé jaro, opravdu je to citelné :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024