reklama

Cyklocesta s dětmi III. - Čísla a poznámky

Najeto: 440, 4 km (bez poslední etapy přes sedlo - dojetí pro auto)Převýšení: nevím, a ani to nemá cenu psát, protože by to bylo silně zkresleno sólovým přejezdem sedla v závěru. Profil trasy je ale skutečně v zásadě plochý a i šestileté dítě na šestnáctce kole tu bez větších potíží zvládalo denní…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.11.2010
Autor: k.vl
  • Re: Cyklocesta s dětmi III. - Čísla a poznámky

Bezva shrnutí.
    K té ochotě bych přihodil naši historku, kdy jsme poblíž Bad Muskau spali ve sportovním areálu na okraji fotbalového hřiště a správce, když večer přišel a viděl, že tam místní chlapi hrají fotbal, chtěl nám vracet zaplacené peníze - prý že nemáme klid.

[ Zpět ]
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nádhera.
    Skoro propadám lítosti, že jsem se na kole začala učit až v době, kdy děti dávaly za jízdy pozor na mě a ne naopak.... A dumám, jestli jsem natolik odvážná školačka, abych si takhle za pár let vyrazila s vnoučatama... :-)))

[ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:-))) Četl jsem nejprve "na pár let", nikoli "za pár let", a říkal jsem si, že to je TEPRVE báječnej plán! :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Že by??? Inu, zařadím to jako svoji další metu "na důchod"...

[ Zpět ]

Jak tě znám, tak myslím, že to vnoučata nemine. Svoji odvahu už jsi vyzkoušela.

[ Zpět ]
      Autor: petrp

Ale jo, sama za sebe nebo za vlastní potomky bych šla do lecčehos... Ale s děckama, co nejsou tak úplně moje vlastni, nevím nevím...
        Zatím o tom mám čas přemýšlet, předběžně nezávazně mám první vnouče slíbené až k padesátinám. :-)

[ Zpět ]

Krásně jsi to napsal ! "Už z dvoutýdenní cesty se vrátíte jako jiná, nová rodina." Moc hezký, to je ono. Máš bod. :-)))

[ Zpět ]
    Autor: básník

Tohle se mi taky moc líbilo.

[ Zpět ]

Opravdu krásný závěr, moc se mi libí Vaše rodinka. Vaše děcka mají štěstí. A jak jsem pochopila z Tvých příspěvků, mají štěstí i Tví žáci.
    Taky všem říkám, že na putování na kole člověk nepotřebuje skoro nic, žádnou velkou fyzičku, jen chuť a odvahu vyrazit.

[ Zpět ]
    Datum: 11.11.2010
    Autor: xanti

Díky... :-)
      Štěstí mám ovšem především já... rozhodně víc, než zasluhuju. :-)

[ Zpět ]
      Datum: 12.11.2010
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky

Hledám: parťačku na MTB vyjížďky
dnes
Hledám ženu na nejen ty společné MTB vyjíždky :-)

Hledám: Vlakem k Baltu

04.11.2019
Max čtyři do party na 14.dní k Baltu. Vlakem do Kolobřehu a dál kolem podél moře do Kámen Přímořský a zpět Odra…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo
02.11.2019
Ahoj, navštívil jsem tvůj profil. Moc rád bych tě poznal více. Buď jako kamarádku nebo popřípadě pak později jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

220 cyklistů (18 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019