reklama

anglickalegenda

Nedaleko mého bydliště se objevil krámek Anglickalegenda. Ve výloze - Brompton - ona legenda. Míjel jsem ho takřka denně na svém italském elegánovi. Vždy se podivím, zakroutím hlavou a jedu dál... Legenda? No jo, angláni jsou sví, to je dobře, ale design... Nevím proč, vybavil jsem si anglické ženy…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2010
Autor: polarnik
  • Re: anglickalegenda

         

    Myslím, že každá skládačka má svoje využití.
    Kdo potřebuje skládat a rozkládat opravdu často (třeba každý den dvakrát, když to háže pod sebe ve vlaku), tak Bromptona ocení. Kdo svou skládačku potřebuje zlomit jednou za tři neděle do kufru od auta, ten tohle kolo samozřejmě nepotřebuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2010
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: anglickalegenda

         

    Pro někoho je design důležitější než funkčnost a praktičnost, u mě je to naopak a pozor, ženy do toho nepletu, to je jiná kapitola. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2010
    Autor: Juras
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (21 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024