reklama

superior vs. apache

Konečně už mám jen 2 favority. Chci znát Váš názor, zkušenosti, pro a proti... Díky předem

http://www.velokram.cz/produkt-647-superior...

http://www.e-cyklo.cz/apache-blackhawk-2009...

[ Zpět ]
Datum: 11.06.2010
Autor: Laura
  • Re: superior vs. apache

         

    Ahoj, za mě by to byl Apache. V rodině máme tři, já osobně jezdím blackhawka 2007 a žádné problémy, jede to krásně. Přijde mi, že i model 2009 má velmi dobrý poměr cena/výkon, navíc je to již několikátý ročník tohoto modelu a počáteční nedostatky byly vychytány. Superior jsou taky dobrá kola, máš s výběrem vkus :-). U tohoto modelu bych se ale bál kvalitativní nevyváženosti komponentů. Přesmyk i měnič XT, vidlice 100 mm, to je super, ale na druhou stranu brzdy nic-moc a náboje nějaký "noname". Prostě některý komponenty jsou luxus a jiný vyloženě nic-moc. Třeba kvalita nábojů je taky hodně důležitá. Takže za mě Apache, lepší osazení, dobrá zkušenost. Holt je ale dražší, no...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2010
    Autor: rocky
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: superior vs. apache

           

      Ad brzdy:
      u SUPa jsou vecka Avid Single Digit 3 a u Apacha Avid Single digit 5, paky jsou potom u obou modelu stejne. Uz "trojky" jsou dobre brzdy, neni potreba mit uplne nutne model o jednu radu nad nimi.

      Ad naby:
      u SUPa jsou ty podle tebe noname s prumyslovymi lozisky, takze i kdyz odejdou, daji se loziska jednoduse vymenit a jede se dal. Bal bych se jich rozhodne min nez tech uplne zakladnich Shimano nabu u tebou doporucovaneho Apache.

      Muj nazor- kola jsou naprosto srovnatelna, naopak Superior nabizi lepsi pomer cena x vybava. Osobne bych se zameril mnohem vic na to, ktere kolo sedne kupujicimu svou geometrii.
      Vidlice ani u jednoho neznam, nemam s nimi zkusenosti v tehle cenove kategorii.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2010
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: superior vs. apache

         

    Díky za vaše názory. Na doporučení prodávajících v Kubasport nakonec zvítězilo kolo od APACHE model HAWK 2009.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2010
    Autor: Laura
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024