reklama
Město: Praha

S kolem do práce v Praze - ale kde parkovat?

Ahoj, nemáte někdo možnost zaparkovat mé kolo v centru města během pracovního dne? Ten problém řeším už léta, protože v baráku v Opletalce, kde pracuju, by sice místo bylo, ale vládne tu duch kolu absolutně nepřátelský. Před lety se mi za povodní povedlo prosadit, že dali stojany vedle do placených garáží, ale pak je zase hned zrušili, páč lidi prý nejezdili a nevyužívali je tak často, jak by se jim líbilo :((( Drsoba. Všichni kámoši doktoři bankéři si klidně do práce jezdí a já už to konečně musím taky prorazit!!! díky díky

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2010
Autor: frinolina
  • Re: S kolem do práce v Praze - ale kde parkovat?

         

    Kup si Bromika:-)
    Pro mě je ideální kombinace vlak-kolo. A to nejen pro Prahu. Ale dosti mne odrazuje právě parkování kol. A ještě mnohem více strach z toho, že určitá nemalá skupina lidí nerada nechává věci na původním místě. Zvláště ta, která nejsou jejich.

    Takže do budoucna hodně uvažuji u nějakým skládacím prckovi. Vezmeš si to do práce, do obchodu, na úřad. Jen se s tím člověk musí tahat. Ale bohužel, co se dá dělat. Skoro žádné podmínky pro cyklisty (myslím parkování) v českých městech a hlavně nenechavci to jaksi vše pohřbívají.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024