reklama
Město: Praha

Bezpečné záchytné body

Napadlo mě, co tady vytvořit takový seznam institucí, to už je jedno z jakého oboru (obchody, firmy, knihovny, školy...), kde je možné při návštěvě bezpečně uschovat jízdní kolo. Nemyslím tedy vhodné zábradlí před vchodem, kde je možno kolo přivázat. Myslím taková místa, kde instituce převezme alespoň částečně odpovědnost za váš dopravní prostředek během vaší návštěvy (kolo vám pohlídá nebo někam zamkne vrátný, prostor kolostavů je snímán kamerou...). Takových míst podle mě není v Praze mnoho. Hodně cenných informací by podle mě mohli poskytnout pražští pošťáci se žlutými taškami, ti objíždějí kdeco.

[ Zpět ]
Datum: 04.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
  • Re: Bezpečné záchytné body

         

    Vedel bych o jednom: Fakulta Stavebni v Dejvicich, budova "D" (zadni trakt vpravo od hlavni budovy, smerem k cervene menze), ve dvore. Je to za vratnici a na noc a navikendy se to zamyka.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vrata Filler)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bezpečné záchytné body

           

      Tak zrovna sem bych se tedy na kole nikdy nevypravil. Anonymní budova jako kráva... To už bych to moh rovnou zaparkovat třeba na hlavním nádraží. Ale vy tam zřejmě máte vlastní kabinet, pane inženýre, tak tam na kole jezdit můžete. Řadoví studenti tuto výhodu nemají. No, musím se holt snažit pohnout s diplomkou...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bezpečné záchytné body

             

        Nesuď podle prvního dojmu. Ten dvůr je relativně bezpečný a za majetek na tomto dvoře uschovaný fakuta ručí. Kolo jsem tam zamykal přes dva roky, nikdy nebyl problém. A že by možnost vložení kola do stojanu byla omezena jen na zaměstnance fakulty, je pěkný nesmysl. Kolo si tam může nechat profesor, doktorand, student prvního ročníku i návštěvník.
        Přeju hodně zdaru s DP.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vráťa Filler)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bezpečné záchytné body

               

          I ja jsem tam parkoval jako student 3 roky 2x tydne.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (J.K.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bezpečné záchytné body

               

          Já nezpochybňoval stojany, já psal, že mě štve, že nemám kabinet. U nás si jeden doktorand nosil kolo až do kabinetu, což je samozřejmě ideální, nepustit to z očí.

          Jinak už toho sem radši moc nepište, založil jsem to téma před jedním výletem do Prahy na neprozkoumané místo, kdy jsem jako vždy horečně přemýšlel, jestli mě s kolem vyrazí nebo ne. Ale postupně si uvědomuju, že tenhle způsob řešení je pěkně blbej, cokoliv se sem napíše, už není bezpečné místo, že... Ani za 5 let užívání internetu sem se nenaučil si včas řádně uvědomovat rizika jeho užívání.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bezpečné záchytné body

         

    Budova FSV, Celetná 20 - za vrátnicí prostor na kola (nevím jak moc hlídaný, ale kolo mi tam nikdy neukradli)
    Budova FAMU, Smetanovo nábřeží 2 - za vrátnicí zamykatelný prostor se stojany - klíče ve vrátnici

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Valda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024