reklama
Město: Praha

velka ctvrtecni cyklojizda

Toz co, Prazaci, kdo ve ctvrtek 20. dubna pojede? Pres den budou i andele :-)

[ Zpět ]
Datum: 14.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
  • Re: velka ctvrtecni cyklojizda

Taxem si naivne myslel, ze rozpoutam flame a budou se hlasit desitky prazaku nadrzenych z jara ukazat svou silu s chuti se pripojit k protestu za zlepseni podminek cyklistiky v hlavnim meste a ono nic :o/ Snad na Mirak prijdou ti, co nechodi na diskuze ale zase udelaji neco pro druhe :o)

[ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já bych do toho šel... ale je to pozdě a já takhle večer domů fakt nepojedu. Smůla.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

hehe, jestli bude hezky a ja to ze skoly stihnu tak jedu :-) ale pocitam ze na Miraku budes zbytecne, pac se dycinky jede od Jiraku :-)

[ Zpět ]
      Autor: Melkor

Jo, to byl preklep :-)

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistku na projíždky

dnes
Ahoj, hledám cyklistku do 38 let na projížďky podél vody nebo třeba i jinam podle dohody. Baví mě jít se po práci…

Hledám: Najdu kamarádku z Ostravy k vyjížďkám na kole?

dnes
Jsem celkem vitální 63letá důchodkyně a hledám kamarádku k občasným vyjížďkám v ostravském okolí, popř. i někam…

Hledám: Cyklistika z Prahy

24.05.2018
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (17 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018