reklama
Město: Brno

Praha - Brno - Praha

Zdravim brnenske lezaky. Patek az sobota jsem byl na azubu v Brne, nikoho jsem nepotkal, tak se aspon chlubim takhle :o) Najeto asi 440km za 2 dny, zastavovilo me asi 6 lidi a chteli vedet, co to je. V Brne me ohrozila blondynka odbocujici vpravo, ale nastesti jsem stacil uhnout. Bez defektu nebo poruchy na stroji.

[ Zpět ]
Datum: 31.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (dan ([email protected]))

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Praha - Brno - Praha

         

    jejda sorry, tohle melo byt jinde :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (dan ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha - Brno - Praha

         

    Měls avizovat předem, přijel bych tě potkat :-). A to tě za 440km ohrozilo jenom jedno auto? Pokud ano, tak bych rád věděl, jaks to dokázal.
    Žes nikoho nepotkal se dalo čekat, já jsem najel na azubu cca 2500km než jsem potkal jiné ležaté kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Praha - Brno - Praha

           

      Mam na prilbe na stopce male zpetne zrcatko, je to super vec. Bez toho bych se na lezaku bal, moc doporucuju. Neustale sleduju provoz za sebou, lehkym pootoceni hlavy vidim za sebe v sirokem uhlu.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (dan ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Praha - Brno - Praha

             

        Taky možná pořídím, ale všechno tohohle typu mi vždy bylo protivné protože je to moc blízko. Mám takový ten pocit jako když si vemeš brýle se dvěma dioptriemi navíc vždy když se do toho dívám.
        Mě nejčastěji ohrožujou zepředu. Jedu po hlavní v řídkém proudu aut a někdo z vedlejší se podívá přímo na mě, šlápne na plyn a vjede tam. Já mám pak časté výdaje za brzdové špalíky.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024