reklama
Země: Slovensko Slovensko

Slovensko

Ahoj cyklisté a cykloturisté.
Příští týden se chystáme na Slovensko, pochopitelně s koly. Hodláme navštívit oblast mezi Strážovskými Vrchy a Martinskými Holemi. Věříme, že se tam vyjezdíme dosyta, zajímala by mě však otázka ubytování. Hodláme vzít noclehy v nějakém penzionu a hvězdicovitě vyrážet do etap. Bude problém bez předešlé domluvy sehnat ubytování? Nepotřebujeme žádný luxus, střechu nad hlavou a sprchu, nic víc. Hledal jsem danou oblast přes vyhledávač, vše mě odkazovalo na cestovky. Zřejmě neznám ty správné adresy. Můžete někdo pomoci? Klačno, Nitranské Pravno, Tušina atd.
Děkuji, mějte se fajn.
Ahoj. Toman

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Toman)
  • Re: Slovensko

Zdravím a vrele NEDOPORUČUJEM penzión Normandia na Nitrianskom Rudne, ak sa tam nezmenili. Boli sme tam v lete pred dvoma rokmi - evidentná snaha ošklbať zákazníkov (fádna strava, mini porcie). Skúste sa pozrieť na www.angelika.sk (vlastnú skúsenosť však s nimi nemám). Prajem peknú dovolenku.

[ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (IvaM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

IvaMě : děkuji za doporučení a upozornění.

[ Zpět ]
      Datum: 22.06.2005
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Myslím, že s ubytováním byste neměli mít problém. My jsme byli na Slovensku před 14 dny a vždycky jsme nějaké ubytování sehnaly. Špatné nejsou ani privaty, které se dají sehnat i od 200 Sk. Známí zase měli pronajatou chatu a taky to nebylo nijak přehnaně drahé.

[ Zpět ]
    Datum: 23.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jana)

Jano, i Tobě díky za informace, také si myslím, že to ubytko nebude problém sehnat. Všiml jsem si, že jezdíte dámské jízdy. Baví vás to bez chlapů? Tím nechci být nikterak vlezlý.

[ Zpět ]
      Datum: 23.06.2005
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jarní voda na Slovensku

(CK Kudrna)
05.05.2017, 4 dny
3 700 Kč
vodácké Autobusem

Cykloslovakia

(CK Kudrna)
19.05.2017, 3 dny
3 800 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Cykloslovakia

(CK Kudrna)
23.06.2017, 3 dny
3 800 Kč
cyklistický Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: cyklovýlet

dnes
Ahoj, nějaká cyklistka, která by chtěla jet 27.5.17 do Zbraslavic na cyklopochod? Mě je 36.

Hledám: pohodovou cykloturistku 50+

včera
nejlépe z Plzeňského kraje,pro sdílení zážitků na cestách i výletech za poznáním po Čechách i Evropě-vše v pohodě…

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (26 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017