reklama
Země: Maďarsko Maďarsko, Slovensko Slovensko

Budapešť - Bratislava

Ahojte,
letos se chystáme na další "bez převodů čundr", tentokráte z Budapešti kolem Dunaje do Bratislavy a pak dále podél Moravy směrem na Břeclav. Procházel jsem všechny možné weby, ale informace jsou cca tři až čtyři roky staré (viz.: http://www.nakole.cz/diskuse/14258-z-bratislavy... )
Neměl by někdo nějaké čerstvější informace? Např. jestli někde nepřibyly nové cyklostezky, případně nějaké tipy.
Za postřehy předem děkuji a jak bude po všem, tak podám tady na serveru report.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.06.2016
Autor: Morčák
  • Re: Budapešť - Bratislava

Morčák?!?
    Není možná, že by existovali dva s tímto nickem :o))) Jo, to byly časy :o)))

Doufám, že sebou bereš i Pavlínku s Jozífkem a bublající pizzou :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to nás bude asi víc Morčáků, protože Pavlínka, Jozífek a bublající pizza mě nic neříkají :-D A odkud jsi, ať vím z kama je druhý Morčák? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2016
      Autor: Morčák
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To byla jen takový záchvat nostalgie...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já to chci jet bez převodů taky :-) ale opačně a pak až do Bělehradu....informace na internetu jsou pravda starší, ale dunajská stezka je tam pořád, podél Moravy taky :-)jinak na tu dunajskou část mají v Kiwi průvodce...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: highlander
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklotoulky III. s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku
Třetí kniha autorů obsahuje dvě cesty: S dřívkáčem po Balkáně Na kole všemi státy bývalé Jugoslávie Děti Víťa a Šárka od minulé cesty…
299 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
15.02.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
08.03.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Jarní voda na Slovensku

(CK Kudrna)
04.05.2018, 5 dní
4 400 Kč
vodácké Autobusem
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

162 cyklistů (8 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017