Země: Nizozemsko Nizozemsko

Rallye AIT u Amsterdamu

64. Rallye AIT se koná od 13. do 20. 7. 2008 v Holandsku, v Edam Volendam nedaleko Amsterdamu. Informace na http://www.anwb.nl/aitrally2008.
AIT (Alliance Internationale de Tourisme se sídlem v Ženevě), starající se především o autoturistiku (kvalita silnic, map, autokempů apod.), ale má rovněž cykloturisticko sekci, a ta každý rok (s výjimkou loňska) pořádá v některé z členských zemí sraz cykooturistů. Členy AIT jsou různé národní organizace, zabývající se cykloturistikou. Z ČR je členem AIT pouze Automotoklub ČR, účast na Rallye není vázána na žádné členství. Na Rallye za přihlašovací poplatek dostane každý účastník jiné mapky denních tras tří délek od cca 40 do 120 km, jezdí se individuelně, trasy jsou vyznačený barevnými šipkami na vozovce. Ubytování podle objednávky, od vlastních stanů na vyhrazeném tábořišti až po hotel. Minulých ročníků se účastnilo až na 1000 lidí, pořadatelé vše výborně zvládli a byla to vždy pohoda! Byl jsem na nějakých šesti srazech, obvykle jsem býval jediný z ČR, ale vlajka ČR ve vlajkoslávě nikdy nechyběla. Přihlášky jsou sice do 31.3.2008 (zprávu jsem obdržel včera z Belgie), ale do 31.5.2008 je možno se přihlásit s o 10% zvýšeným zápisným. Z Prahy do Amsterdamu a zpět je v letošním jízdním řádu spojení nočním vlakem, do kterého je možné si zarezervovat i kolo.

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Bedynka)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Případ zájezd

Jan Jícha
Příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob
Byli jste někdy na zájezdu a vrátili se z něj celí, se vším majetkem a všichni? Pak nevíte, co je zájezd. Znáte průvodce, kteří chodí s…
199 Kč

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (24 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016