reklama
Země: Nizozemsko Nizozemsko

Holandsko

Hledáme další cykloturisty, kteří by chtěli v termínu 5.-14.8.2005 poznat nalehko velkou část Holandska.

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (hanka (hana.fucimanova@volny.xx))
  • Re: Holandsko

jedeme do Holandska 1.8. Jsem dva dospělí a dítě 6 let. Momentálně hledám náměty na trasu a narazil jsem také na vás. Máte nějaký konkrétní plán?

[ Zpět ]
    Datum: 22.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sami (michaljanic@samidata.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jezdím na lehko,je to bez starostí.Holansko jsem měla obj.před 3lety a nebyl zájem.teď v katalogu nebylo a tak
    jsem uvažovala že jedno místo se vždy najde,ale jsem starší a dělá mi potíže se přepravovat přes půl rep.Chtěla jsem se podívat na sýrové trhy .Tak hledám něco vhodného,

[ Zpět ]
    Datum: 22.07.2006
    Autor: žaneta
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahojte,
      rada by som sa zúčastnila cesty do holandska. Som z Bratislavy. Ak myslíte, že sa môžem pridať, tak mi prosím odpíšte.

[ Zpět ]
      Datum: 24.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (eeeee (recicarova@snd.xx))

Do Holandska nejezděte. Letos nebo příští rok se můžou protrhnout hráze. Proč myslíte, že se tolik Holanďanů stěhuje ze země?

[ Zpět ]
    Datum: 12.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dorka (zausvitu@seznam.xx))

Je to pravda,ezdím na Sázavu a tam je jen kemp samí
      Holanďani. Moc se jim tu líbí.Je to asi tím že tu tolik nefouká.

[ Zpět ]
      Datum: 13.03.2007
      Autor: žaneta

Uz je maj pres sto let, tak to snad este vydrzi...Proc zrovna letos, tajny inforamce?

[ Zpět ]
      Datum: 18.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Antes)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Případ zájezd

Jan Jícha
Příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob
Byli jste někdy na zájezdu a vrátili se z něj celí, se vším majetkem a všichni? Pak nevíte, co je zájezd. Znáte průvodce, kteří chodí s…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Holandskem na kole

(CK Kudrna)
15.06.2018, 10 dní
11 400 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole: Rovinkami za větrnými mlýny

(CK Bondo)
22.06.2018, 10 dní
12 970 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na kole

(CK Nomád)
01.07.2018, 8 dní
11 190 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Ahoj.

Hledám: Ahoj.
včera
Ahoj. Hledá se sympatický mladý muž ve věku 30-45 let na vážny vztah. Měl by být charismatický, milý a hodný se…

Hledám: na kole do Itálie a zpět

Hledám: na kole do Itálie a zpět
včera
Ahoj, v červenci 5.- 22. plánuji cestu na kole z ČR do Itálie a zpět (Lipno, Pasov, Innsbruk, Lago di Garda,…

Hledám: partnera 45+

13.01.2018
Na toulky na kole a jiné sportovní aktivity.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

200 cyklistů (25 přihlášených)

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (2.)

... aneb co tam, kurwa, będziecie szukać v tej Rosiji? (část 2) Wieliczka, Krakow a Szlak Orlich gniazd…
Peggy | 10.01.2018