reklama
Země: Česko Česko

Šerlich

Prosím o radu.
Dá se z Vrchmezí dojet na Šerlich, abych nemusel sjíždět dolů do Deštného a pak znovu do kopce? Dík za odpověď.

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Gagarin)
  • Re: Šerlich

Pokud vím, tak u Masarykovy chaty je značka Zákaz vjezdu.

[ Zpět ]
    Datum: 05.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pako)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli je tam značka zákaz vjezdu to netuším. Ale já tam jezdím docela často - pokud se nepletu je to po červené turistické značce - docela fajnová cesta lesem, poměrně hodně kamenitá - ale pro horské kolo v pohodě. Jen je třeba dávat pozor na pěší :-)
    Další možnost je sjet z Vrchmezí pod Sedloňovský vrch na značenou cyklotrasu na Šerlišský Mlýn (až do Mlýna je to z kopce) a odtamtud vede taky zkratka na Šerlich (nejsem si jistá, ale možná po modrý turistický značce) - ta je poměrně hodně do kopce, ale jinak bezva (tuhle cestu mám ještě radši)

[ Zpět ]
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jezdim tam po hřebeni běžně natěžko, samozřejmě zákazy respektuju. Je to lepší, než dejchat smrad na silnicích. Dodneška nechápu dnešní modu, jet autem s kolem na střěše, v cíli zalezt do peřin, pak objet hospody a vrátit se autem domů. To je jen pouhej konzum a závislost na pokynech reklamy. Se sportem a přírodou to nemá nic společného.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jurda)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklovýlety

dnes
Ahoj hledám cyklistku 40-50 L na společné výlety. Rád jezdím na kole,ale jezdit sam to není ono . Jezdim na pohodu…

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
včera
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
22.07.2017
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (24 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017