reklama
Země: Česko Česko

Úplný začátečník

Na kole jsem naposled seděl před dvaceti lety, bylo mi osm a jezdil jsem jenom kolem domu. Od té doby jsem na kole neseděl, chtěl bych se naučit pořádně jezdit, ale nevím jak začít. Neznám nikoho, kdo by mě zpočátku vedl, na co si dávat na cestách pozor a čeho se třeba vyvarovat. Ježdění na kole asi nelze zapomenout, ale trochu obávám se prvních jízd, než si na kolo zase zvyknu. Jaké trasy jsou na začátek nejbezpečnější a ne moc náročné? Je velký risk vypravit se na první cesty sám? Bydlím na Severní Moravě. Díky za odpovědi. Martin

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (MartinV)
  • Re: Úplný začátečník

Nejdřív se projeď zas kolem baráku (nebo v parku) a po pár desítkách či stovkách metrů zjistíš , že jízda na kole se opravdu nezapomíná. A jestli jezdíš autem tak bych se nebála ani té silnice. A jestli si netroufáš hned do hustého provozu tak si první delší výlet naplánuj mimo hlavní cesty. Kolu zas příjdeš rychle na chuť. Přeji mnoho pohodových km. ať již na silnici nebo v přírodě.

[ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
389 Kč

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem

Markéta Hroudová a Luděk Zigáček
Po cyklostezce ODRA-NISA k moři na Rujanu a Polskem zpět domů
První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis…
259 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

131 cyklistů (9 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017