reklama
Země: Maďarsko Maďarsko, Rumunsko Rumunsko, Slovensko Slovensko

kolem Dunaje az k moři?

Zdravim. Prosím, nevíte někdo náhodou jestli se dá jet po podunajské stezce az k Černému moři? Popřípadě jak je to náročné a co a jak? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Sven)
  • Re: kolem Dunaje az k moři?

Viděl jsem cyklostezky po obou stranách Dunaje ještě kus pod Budapeští, předpokládám, že Maďaři taky dojej EU v tomhle směru víc, než to umí naši vládci. Ale v Rumunsku určitě nic takového nebude.

[ Zpět ]
    Datum: 19.03.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jura (jirka.biker@tiscali.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Rumunské pastorále

Vít Čenovský
Inspiromat nejen pro cyklisty
Další z edice netradičních cykloprůvodců (jako Cesty Trollů a Ostrov tisíce vůní) Obsah I. OD FAGARAŠE PO BANÁT II. CYKLISTIKA V POHOŘÍ…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Retezat – turistika

(Tomáš Procházka, CK Kudrna)
30.06.2017, 10 dní
5 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Kolem Balatonu na kole

(CK Nomád)
02.07.2017, 6 dní
4 990 Kč
cyklistický Autobusem

Alpský Paring a český Banát

(CK Toufar.cz)
15.07.2017, 9 dní
10 400 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

včera
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…

Hledám: Bulharsko na kole

19.06.2017
Někdo s CK Alpina Bulharské hory na kole? Červenec nebo srpen. 48+, je jedno odkud jsi Míša
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (17 přihlášených)

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | včera

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017

Jak jsem nedokončil Půlželezňák

Jelikož moje videa zatím úspěchy neslaví, zkusím opět napsat nějakou pohádku a uvidím, zda to dopadne lépe...…
Jrr | 29.05.2017