reklama
Země: Česko Česko

Podomní prodej

Srovnávat otrlé, vlezlé, neodbytné podomní prodejce s žádostí o pomoc mi nepřijde jako fér argument.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.02.2022
  • Re: Podomní prodej

         

    Reakce na Zazvura - musím to vyzkoušet, ale přijde mi, že co se týče tvé neschopnosti udržet telefon při životě pomocí dynama, že jsi měl podivně rozežraný mobil, měl jsi ho v režimu letadlo, zapnutá data, vypnutý displej, nevím.
    Celkem spolehlivě ujedu 150-170km denně, což je celkem zhruba 5000mAh navíc do powerbanky.
    Zatím nic nenasvědčuje, že moje navigace spotřebuje tolik, jako tvůj mobil.
    Ale nechci dělat neomylnýho, sám jsem zvědavý, jak nakonec při testu dopadnu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Podomní prodej

         

    Taky jsem pořídil powerbanku na tužkovky. Její provoz je energeticky i finančně tragický, ale jako nouzovka dobrý, cestou občas člověk narazí na akci, a pak není problém nakoupit kopec tužkovek za babku.

    https://www.alza.cz//gp-charge-anyway-2v1-seda...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda

Hledám: Parťáka se silami jako já..alespoň bude sranda
včera
Jezdila jsem často a velmi..nejprve jednodeňáky a pak vikendy. Pokud počasí nabídne, ráda bych přijala cyklokolegu…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

270 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024