reklama
Země: Česko Česko

Prosím o pomoc

Dobrý den,
Jsem studentka čtvrtého ročníku.
K mé diplomové práci práci bych potřebovala zodpovědět pár otázek ohledně marketingu a ekologii. Budu moc ráda, když si najdete pár minut volného času, a vyplníte krátký dotazník. Dotazník je anonymní, nikde nebude zveřejněno Vaše jméno. Děkuji za pomoc a přeji hezký den.
https://www.survio.com/survey/d/C4F7M4X2S6R2E1T6Y

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.03.2019
Autor: Ana23
  • Re: Prosím o pomoc

         

    Horší než jehovisti a množej se jak trpaslíci...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2019
    Autor: ronda
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Prosím o pomoc

           

      asi nejlepší otázka :

      25. Jste žijete:*

      možné odpovědi :

      ve městě
      na venkově

      :)

      na druhé místo dávám

      22. Jaký je Váš současný status?*

      a k tomu se hodí písnička Nelajkla mi status jako prdel na hrnec
      https://www.youtube.com/watch?v=-adA1tS6zQY

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2019
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Prosím o pomoc

           

      Nápad co se tak zachovat jako myši ve Stopařově průvodci galaxií a trošku ten dotazník lidstvu nabořit ? :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2019
      Autor: újezďák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o pomoc

           

      Co je to kurnik za śkoly?
      Já dostal plán silnice, vedla přes dráhu, že prej by to chtělo nějakej most. A 6 týdnů na to, abych ho navrhnul, spočítal a nakreslil.

      A dneska místo diplomky vymejšlej dotazníky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2019
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Prosím o pomoc

             

        Čemu se divíš - už to tady někdo prezentoval:

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.03.2019
        Autor: vysočina
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc

         

    Čekal jsem, dle zařazení do tématu, něco o cestování na kole a o cyklodopravě případně o ekologické dopravě a ono je to o tom, jakou kupujeme drogérii... tak to pardon ale to fakt nuda...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2019
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc

         

    Tak tohle opravdu ne! Otevřel a zase rychle zavřel. :-(
    Nejlepší je stejně Green šunka, o té se tam nikde nepíše.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2019
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc

         

    Dovolím si přispět citátem známého, který se kdysi z vlastní inciativy pokusil o testování "ekologicky šetrných výrobků".
    Závěrem jeho elaborátu bylo: "Mnoho jsem nezjistil, ale něco přece: Prášek je buď ekologický nebo prací."
    To by mi přišlo jako pěkná tečka za "green marketingem".

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2019
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Prosím o pomoc

           

      Přesně tuhle zkušenost jsem udělal kdysi s Arvou a jakousi alternativou, odbouratelnou bio- nebo eko- Arvou (na mytí motorů). To bylo úplně na začátku tohodle šílenství.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Prosím o pomoc

             

        Pčesně to samé s impregnací na boty a oblečení.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.03.2019
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Jó, suřík... kde je mu konec?

               

          Ja. Totéž s vodou ředitelnou barvou na čerstvý pozinkový plech versus ředidlový Formex.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.03.2019
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosím o pomoc

             

        Kedlubny (salát, karotka) zalévané močůvkou jsou velké a BIO !
        Dobrou chuť

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2019
        Autor: AV
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prosím o pomoc

         

    No, na tento server průzkum opravdu nepatří.
    Koupil jsem si poměrně drahou nafukovačku, doma jsem zjistil, že je vyrobena ekologicky z palmového oleje. Vydržela mi čtyři týdny používání. Ta druhá bez ekologických nápisů vydržela deset let. A dalo by se v tomto duchu dlouho pokračovat. Dobře, ekologie nějaký smysl asi má, ale zatraceně hodně se zneužívá. Takže jak je na něčem nápis ekologický, je potřeba zbystřit, bude to dražší, bude to hůř fungovat a méně to vydrží, takže uhlíková stopa bude v součtu nakonec vyšší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2019
    Autor: Martin111
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosím o pomoc

           

      Omlouvám se, napsal jsem to zbytečně tvrdě a neumím to opravit. Zdá se mi, že se průzkum na tento server moc nehodí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2019
      Autor: Martin111
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024