reklama
Země: Česko Česko

cyklo vlozka

ahoj.prosim o radu.jaky je rozdil cyklokalhot napr.z lidlu cca300kc a nebo kalhoty cca za 1200.jde mi konkretne o cyklovlozku v kalhotach.jest li saje vic pot.protoze u levnych kalhot v lete asi po 1h jizdy uz je cyklovlozka vlhka.dekuji za odpoved

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2016
Autor: vit30
  • Re: cyklo vlozka

900 Kč :-)
    a taky v materiálu, provedení, tvarování, ušití, výdrži, pohodlí atd.
    U půlhodinové projížďky po rovině ten rozdíl nějak zásadněji nepoznáš, ale po několika hodinách v sedle a v kopcích zcela určitě.
    A 1200 není zase tak moc, určitě stojí za to si připlatit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zpravidla velikej.
    Ten rozdíl v ceně taky může docela znamenat zalíbení v rekreační cyklistice nebo její naprosté znechucení. (Trochu přehnaně řečeno, ale něco na tom bude)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, já tak laciné cyklošortky sice nemám, ale je obrovský rozdíl mezi obyč šortkami za 1500,- a profi za 3500,-... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec má své … NEJ - 2. vydání

Milan Silný
Druhé vydání úspěšné knihy, která byla oceněna v mezinárodní soutěži TOURMAP.
Celkem 54 vrcholů Čech, Moravy a Slezska soustřeďuje tento první díl trilogie, kterou je možno považovat za netradičního cykloturistického…
299 Kč

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
dnes
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

dnes
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (19 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | dnes

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | dnes

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017